Neler Yeni

Vantilatör ters dönüyor

Can...

80+ Platinum
Onlar olmuyor maalesef ters çevirince arka kısmı kaplayan kapaktan dolayı rüzgarı baya kesiyor pervane şeklinden dolayı serinletmiyorda en son karman çorman bir şeyler denedim oldu nasıl yaptığım hakkında en ufak fikrim yok lehimleyip kapatıcam
Fanı ters çevir hocam yaprakların yönü terstir muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani fanı motordan Ayır ters tak. Muhtemelen bundan kaynaklanıyor

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Ahmet Özsu
3. hızda ters 2. hızda düz çalıştığını farkettim tuş basılı kaldı diye söktüm tüm kombinasyonları not alarak denedim illa birinden biri ters çalışıyor anlayamadım
İlla motor ters çevrilecek değil ya eğer kabloların yeri değiştirince düzelmediyse fan yapraklarını ters çevirmeyi deneyin.

Yani fanı motordan Ayır ters tak. Muhtemelen bundan kaynaklanıyor
Aynı bakış açısından bakmışız

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlla motor ters çevrilecek değil ya eğer kabloların yeri değiştirince düzelmediyse fan yapraklarını ters çevirmeyi deneyin.

Aynı bakış açısından bakmışız
Fan yaprakları ters dönüyorda motor ters çalışınca aşırı ısınıyor ve yanık kokuyor duman attığı bile oldu söküldüğü cihazda sorunu yokmuş bende anlayamadım yolum düşerse bi elektrikçiye götürür bağlantıları onunla yaparım

Can...

80+ Platinum
Fan yaprakları ters dönüyorda motor ters çalışınca aşırı ısınıyor ve yanık kokuyor duman attığı bile oldu söküldüğü cihazda sorunu yokmuş bende anlayamadım yolum düşerse bi elektrikçiye götürür bağlantıları onunla yaparım
Knk dediğimi denedin mi fanı ters takmayı

Can...

80+ Platinum
Hocam gözünüzde nasıl canlanıyor bilmiyorum ama motor ve fan kafama göre konumlandırabileceğim şeyler değil
knk fanı sökülebiliyor o meret in siz takmadınız mı fanını yoksa moto üstüne mi geldi fan ya fabrıka yanlış taktı ya da siz takstıysanız siz yanlı ştaktınız

Top Bottom