Neler Yeni

Vatan 17.499 TL RX 6700 10 Sistem alınır mı?

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kerem Özbey
Bütçe
20000
Birinci soru i3-13100F oyunlarda yeterli olur mu şimdilik? İleride nasıl etkisi olur ne kadar ileride :) diğer sorum sistemin diğer parçalarını nasıl özelliştireyim özellikle kasa kimse rampage ve power boost önermiyor.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Metehan bahar
Ben de bu sistemi alacaktim. 19.5kya 4060 sistem gelmeseydi. Bence alınır. Tabii kasa kesin değişmeli. Ayrica önceden bazi konularda kasa ozellistirmesi olmamasina rağmen magazalarda ozellestirme yapabilen kişiler vardi. Mağazada farkli kasa secenekleri olabilir.
Değismesi gerekenler kasa+ duruma göre 1tb ssd.

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kerem Özbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de bu sistemi alacaktim. 19.5kya 4060 sistem gelmeseydi. Bence alınır. Tabii kasa kesin değişmeli. Ayrica önceden bazi konularda kasa ozellistirmesi olmamasina rağmen magazalarda ozellestirme yapabilen kişiler vardi. Mağazada farkli kasa secenekleri olabilir.
19.5klık 1TB SSD 4060 sistemi diyorsun di mi vatandaki? Onu ben de çok istedim de para yoktu o kadar o zaman işte :( Sen aldın mı o sistemi nasıl güzel mi? Hangi işlemci vardı onda 12400F mi? Sence beklemelimiyim yeni kampanya acelem yok. Yoksa bu sistemin stokları bitmeden alsam mı?

pc cat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa
Aslında kasanın değişmesine çok fazla gerek yok. İlerde yeni bir psu alır elindekini satıp.

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mert ash
19.5klık 1TB SSD 4060 sistemi diyorsun di mi vatandaki? Onu ben de çok istedim de para yoktu o kadar o zaman işte :( Sen aldın mı o sistemi nasıl güzel mi? Hangi işlemci vardı onda 12400F mi? Sence beklemelimiyim yeni kampanya acelem yok. Yoksa bu sistemin stokları bitmeden alsam mı?
bekle bence daha iyisi gelir

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kerem Özbey
Aslında kasanın değişmesine çok fazla gerek yok. İlerde yeni bir psu alır elindekini satıp.
Öyle mi diyorsun :) İnsanlar Power Boost yazısına görünce cin çarpmışa dönüyor yan bakmıyor :D Kasa idare eder PSU'su mu kötü diyorsun

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Metehan bahar
Hocam ben 2 haftaya yakin bekledim. Bu sistemi kesin alacaktim. Hatta ilk heves ettigim sistem bu 6700lu sistemdi. Lakin özelleştirme yapınca ayni fiyata geliyordu 4060 ile. Ayni anda stoklari yenilendi zaten.
Sorulara gelince evet 12400f vardi ve hâla elime ulaşmadi.(teslim alanlar var) İlk parayi topladigimda bu sistemin stoğu yeni bitmişti. Belki haftaya stoklar yenilenir daha f/p sistemler denk gelebilir bilemem. Belki 2 haftada bir yenileniyordur stoklar bilmiyom.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adı çıkan bir psu kendi kararı.

Son düzenleme:

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kerem Özbey
Hocam ben 2 haftaya yakin bekledim. Bu sistemi kesin alacaktim. Hatta ilk heves ettigim sistem bu 6700lu sistemdi. Lakin özelleştirme yapınca ayni fiyata geliyordu 4060 ile. Ayni anda stoklari yenilendi zaten.
Sorulara gelince evet 12400f vardi ve hâla elime ulaşmadi.(teslim alanlar var) İlk parayi topladigimda bu sistemin stoğu yeni bitmişti. Belki haftaya stoklar yenilenir daha f/p sistemler denk gelebilir bilemem. Belki w haftada bir yenileniyordur stoklar bilemem.

Adı çıkan bir psu kendi kararı.
bekle bence daha iyisi gelir
Pc hocası sistem hazırlıyormış bakalım nasibimize ne düşecek haftaya çarşamba tam 20k param olacak inşallah öbür çarşamba 24k olacak şimdi tekrar testlere bakıyorum da 7600 4060 6700 bu kartlar biraz sınırda kalıyor gibi geliyor sanki günümüzdeki oyunlarda ileride sıkıntı yapar gibi o yüzden 24k'ya 4060 Ti veya RX 6750 XT bir sistem alsam mı diye hep düşünüyorum bir yandan fazla da oyun oynayan birisi değilim paramı boşuna vermesem mi diye düşünüyorum kolay kazanılmıyor sonuçta daha monitör de alacam

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Metehan bahar
Pc hocası sistem hazırlıyormış bakalım nasibimize ne düşecek haftaya çarşamba tam 20k param olacak inşallah öbür çarşamba 24k olacak şimdi tekrar testlere bakıyorum da 7600 4060 6700 bu kartlar biraz sınırda kalıyor gibi geliyor sanki günümüzdeki oyunlarda ileride sıkıntı yapar gibi o yüzden 24k'ya 4060 Ti veya RX 6750 XT bir sistem alsam mı diye hep düşünüyorum bir yandan fazla da oyun oynayan birisi değilim paramı boşuna vermesem mi diye düşünüyorum kolay kazanılmıyor sonuçta daha monitör de alacam
Daha bi 3-4 yıl rahat götürürler. 6700 vram yönünden, 4060 ve 7600 dlss ve afmf yüzünden 3-4 yil daha götürürler. Bütçe 25k+ çıkarsa ddr5 bakin ama.

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Kerem Özbey
Daha bi 3-4 yıl rahat götürürler. 6700 vram yönünden, 4060 ve 7600 dlss ve afmf yüzünden 3-4 yil daha götürürler. Bütçe 25k+ çıkarsa ddr5 bakin ama.
23K'yı zorlarsam bu sistem mantıklı mı? PSU değiştirilmeli sanırım

Ayrıca AFMF 2 teknolojisi de 7000 serisinde 6000 serisine göre bir tık daha iyi performans artışı sağlıyormuş pc hocasının videosunda duymuştum

Son düzenleme:

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Metehan bahar
23K'yı zorlarsam bu sistem mantıklı mı? PSU değiştirilmeli sanırım

Evet mantıklı ve dediğiniz gibi psu değismeli.+ ssd 1tb yapılabilir bütçeyi aşmazsa.

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Volkan
Birinci soru i3-13100F oyunlarda yeterli olur mu şimdilik? İleride nasıl etkisi olur ne kadar ileride :) diğer sorum sistemin diğer parçalarını nasıl özelliştireyim özellikle kasa kimse rampage ve power boost önermiyor.

bütçe yoksa alınır niye alınmasın

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Görkem çetinkaya

Simdilik olur bi kac haftaya degistirirsin ama

Top Bottom