Neler Yeni

Vatan bilgisayarın mağazasından pc toplama

BBrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Berk Baydur
Vatan bilgisayarın magazasindan pc toplasam bi sıkıntı yaşarmıyım

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege

BBrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Berk Baydur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşamazsın ben topladım.
Tek sorun bazı mağazalarda bazı ürünler olmuyor onun için de başka mağazalardan getiriliyor onu bekleyebilirsin bi 2 3 gün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka dostum?
Arkadaş sana onu sormamış ki.
Peki sağol

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
Yaşamazsın ben topladım.
Tek sorun bazı mağazalarda bazı ürünler olmuyor onun için de başka mağazalardan getiriliyor onu bekleyebilirsin bi 2 3 gün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka dostum?
Arkadaş sana onu sormamış ki.
görmemişim vatan nın internet sitesinden dedim sandım bide 1 aydır kargolamadıkları ürünümde var yani vatan tavsiye etmiyorum o yüzden vatanı görür görmez geldim sorry

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vatandan almak zorunda iseniz kesinlikle Rampage yada Frisby PSU kullanmayın. En kötü ihtimal ile boş kasa alın yanına bilindik kaliteli bir PSU alın. Ayrıca bir sıkıntı yaşamazsınız.

Çınar Yaşar

80+ Gold
Bence yaşamazsın ama Vatan PC çok kazık zorunda olmadığın sürece ordan toplama, AMD almaya çalış ordaki görevli seni kandırmaya çalışabilir, nedeni de elde kalan bir işlemciyi satmak veya kendisine prim getirecek bir şeyi satmak

BBrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Berk Baydur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence yaşamazsın ama Vatan PC çok kazık zorunda olmadığın sürece ordan toplama, AMD almaya çalış ordaki görevli seni kandırmaya çalışabilir, nedeni de elde kalan bir işlemciyi satmak veya kendisine prim getirecek bir şeyi satmak
Valla vatan pahali biliyorum ama ailem internete pek güvenmiyor gorerek almak istiyorlar bu yüzden parca parca alicam oem hazir sistem almicam

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Valla vatan pahali biliyorum ama ailem internete pek güvenmiyor gorerek almak istiyorlar bu yüzden parca parca alicam oem hazir sistem almicam
eğer istanbuldaysanız itopyadan alabilirsiniz

BBrek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Berk Baydur

Çınar Yaşar

80+ Gold
Benim ailem de öyle, doğum günümu tam 2 hafta kaldı senetle taksitten dolayı Vatan istiyorlar

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
itopyadan falan alın orada da görerek alabilirler mağzası var (zaten biri söylemiş görmedim)

Top Bottom