Neler Yeni

Vatan i512400F RTX 4060 21.400

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tayfun Balım
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın
Bu sistemde ssd yi 1tb yapıp kasayı zalman yapıp 23k ya almak mantıksız mı olur

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Semi kaan Çakır
ne cahilsiniz be biostarı hiç duymamanız normal :ROFLMAO: zaten aklın varsa benim attığımı alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemde rampage kasa var hangi kaliteden bahsediyorsun acaba
Arkadaş biostar ı dandirik fason sanıp rampage i EFSANE oyuncu ürünleri üreten marka olarak bilen kişilerden galiba 🤣

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
ne cahilsiniz be biostarı hiç duymamanız normal :ROFLMAO: zaten aklın varsa benim attığımı alırsın

sistemde rampage kasa var hangi kaliteden bahsediyorsun acaba
kardeşim benim bahsettiğimiz şey sistemin performansına etki edecek olan anakartın markası kalitesi istersen uzay sistem kullan beynin yok millete atıyorsun

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
oguz kagan
kardeşim benim bahsettiğimiz şey sistemin performansına etki edecek olan anakartın markası kalitesi istersen uzay sistem kullan beynin yok millete atıyorsun
Sistemin performansına anakartin etkisi yok ki istersen git Asus rog strik x670 al 1 FPS bile değişmez hem madem çok biliyorsun niye konu açtın ki pcden anlamayan adamlar konu açıyor sonra bize racon kestiğini sanıyor ne cahilsiniz ve hem yine söylüyorum biostar kalitesiz değil burdan zaten belli cahil olduğun

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Sistemin performansına anakartin etkisi yok ki istersen git Asus rog strik x670 al 1 FPS bile değişmez hem madem çok biliyorsun niye konu açtın ki pcden anlamayan adamlar konu açıyor sonra bize racon kestiğini sanıyor ne cahilsiniz ve hem yine söylüyorum biostar kalitesiz değil burdan zaten belli cahil olduğun
biostar kalitesiz olmayabilir ama msi kalitesinin yanından geçemez ayrıca anakartın performansa etkisi var :)

bu da senin kapağın olsun tak takıştır

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
oguz kagan
biostar kalitesiz olmayabilir ama msi kalitesinin yanından geçemez ayrıca anakartın performansa etkisi var :)

bak bakalım ne kadar etkisi varmış

MSI kalitesi derken ddr4 anakart alırken marka kalite farkı olmaz ki görende rtx 4080 geming x slim alıyor sancak

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
ya ne anlatıyon dayı sen allah aşkına sus saçmalıyorsun attım videoyu izle yer yer değişkenlik gösteriyor açık bariz performans farkı var

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
oguz kagan
ya ne anlatıyon dayı sen allah aşkına sus saçmalıyorsun attım videoyu izle yer yer değişkenlik gösteriyor açık bariz performans farkı var
Nerde fark var Allah aşkına haksizzsin ve cahilsin kabul et benim attığım videoyu izle asil cahil

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Nerde fark var Allah aşkına haksizzsin ve cahilsin kabul et benim attığım videoyu izle asil cahil
kardeşim kör müsün videoda var tüm karşılaştırmalar cahilsin diyorsun bir de sülalenden daha bilgiliyim emin ol

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
oguz kagan
Olm benim videomu izlersen kimin haklı olup olmadığını Görecen bu kadar mı cahilsin tekrar söylüyorum anakart oyunlarda FPS etkilemez istersen git rog strix x670 al
kardeşim kör müsün videoda var tüm karşılaştırmalar cahilsin diyorsun bir de sülalenden daha bilgiliyim emin ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
oyundan oyuna farkediyor buyur izle ve kapa çeneni

bak bakalım ne kadar etkisi varmış

MSI kalitesi derken ddr4 anakart alırken marka kalite farkı olmaz ki görende rtx 4080 geming x slim alıyor sancak
eşşek herif attığın videoda bile 5 10 fpslik fark oluşuyor diyor ne anlatıyorsun sen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,930
Üyeler
141,363
Son üye
FullThrottle
Top Bottom