Neler Yeni

Vatan işini iyi biliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
iphone telefonlara bugun zam geldi vatan da hemen zammi yapmis. hic demiyolar ki biz bunlari eski fiyattan aldik eski fiyatindan verelim yok apple zam mi yapti bizde yapalim. serefsizler
Eski fiyattan neden versin ben anlamıyorum zammı yapan apple zaten bu adamlar satınca yerine yenisini koyamayacak kar desen yok çünkü aldıkları zamandan bu zamana kadar zaten kur değişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,112
İsim
a l p e r
Eski fiyattan neden versin ben anlamıyorum zammı yapan apple zaten bu adamlar satınca yerine yenisini koyamayacak kar desen yok çünkü aldıkları zamandan bu zamana kadar zaten kur değişti.
ironi bebeim ironi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,112
İsim
a l p e r
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Alihan YILMAZ
Boş verin. Almazsanız fark etmiyor fiyatın ne olduğu. Elinizdekinin değerini bilin ve sakının.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
dusunmeden yargilayinca gelen pismanlik hissi 😄🤙😎
Ya sen Türkçe öğreneceksin yada insanlar müneccim dışkısı yiyip insanların zihnini okumayı öğrenecek(!)

Ekran Alıntısı.PNG
2.PNG

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hiç kapanan veya küçüken vatan görmedim. Lokasyon değiştiren oldu ama kapanıp giden olmadı. Adamlar fizibilite çalışmasını iyi yapıyorlar.
Teknosa bir ara iflas ediyordu, zor kurtardılar. Mediamarktın hemen her mağazasının yüz ölçümü neredeyse eski halinin yarısına düştü. Vatan kapı gibi maşallah.
Pandemide bile bana mısın demedi. Tabi kapansın diye yazmıyorum ancak adamlar sermayeyi güzel koruyor.
Ürünleri pahalı. Müşteri hizmetleri ıdare eder, personel bilgisiz. Ve hoş geldiniz efendim diye salça oluyor. İhtiyacın olduğunda ise arazi oluyor. Bu işin ağ babası teknosa tabi. Oradakiler amiyane tabirle yapışıyorlar resmen insana.
Valla size öyle denk gelmiş personel bilgisizliği olarak yaşadığım yerdeki vatanda kasiyer olarak çalışmayanlardan bazıları yeteri kadar bilgisi vardı tabi çok üst seviye bi bilgiye sahip değiller ancak yinede idare eder seviyede

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,112
İsim
a l p e r

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
beyler zaten bi akıllı sizsiniz kdpwşdğls ünlem koyunca komedisi kalmıyor işin cahilce konuşacaksın ki millet gülsün hiç mi insta kullanmıyonuz şu forumdan bi çıkın artık 🤙😄
Anlıyorum. Cahilce konuşmanız güzel. İnsan karakter özelliklerini yansıtmalı...

denzer42

80+
Hiç kapanan veya küçüken vatan görmedim. Lokasyon değiştiren oldu ama kapanıp giden olmadı. Adamlar fizibilite çalışmasını iyi yapıyorlar.
Teknosa bir ara iflas ediyordu, zor kurtardılar. Mediamarktın hemen her mağazasının yüz ölçümü neredeyse eski halinin yarısına düştü. Vatan kapı gibi maşallah.
Pandemide bile bana mısın demedi. Tabi kapansın diye yazmıyorum ancak adamlar sermayeyi güzel koruyor.
Ürünleri pahalı. Müşteri hizmetleri ıdare eder, personel bilgisiz. Ve hoş geldiniz efendim diye salça oluyor. İhtiyacın olduğunda ise arazi oluyor. Bu işin ağ babası teknosa tabi. Oradakiler amiyane tabirle yapışıyorlar resmen insana.
Bence Teknosa ve medimark vatandan kat kat iyi.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Burdaki vatanda çalışan kasriyer ve teknisyenler aşırı bilgili ve yardımcı oluyorlar evet fiyatları yüksek ona diyeceğim bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,625
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom