Neler Yeni

Vatan KDV indirimleri

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Arada bir yapıyor Ekran Kartını ve Ana kartı bu sayede Vatan'dan almıştım Diğer yerlere göre daha ucuzdu ve güvenilirdi. Büyük ihtimal olacak bende bekleyiş içindeyim
Değişken dolar Kuru yüzünden getirmezler diye düşünüyorum ama gelemsi hepimizin faydasina

Özlay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Özlay K
Bence tüm firmaları takip etmende fayda var kaybolan satış rakamlarını yakalamak için rakiplerinin yaptıklarına orantılı olarak etkinlikleri mutlaka olacaktır. Bence böyle zamanda daha kurumsal firmaları ve markaları tercih etmende faydalı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Batuhan Özdemir
Virüsten sonra vatanda kdv indirimleri olur mu? Belirli bir tarihi var mı yani
virüsün ne zaman biteceği belli değil ve virüsten sonra dolar artmış olur yani kdv indirimi olsa bile fiyatlar şimdikinden pahalı olabilir.Bazı markalar şu anda indirim yapıyo eğer bütçen hazırsa bi bak derim

hamzaeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hamza Eren Arı
Çalışanla konuşmuştuk Black Friday zamanlarında.İndirimler için belirli bir tarihimiz yok ancak indirime girdiğinde %18 KDV indirimi uyguluyoruz demişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak Onur
Vatan Bilgisayar KDV indirimlerinin tarihini net olarak bilemeyiz ama geldiği zaman ciddi indirimler oluyor, piyasaya göre de uygun fiyatlı üstelik. Kalite ve güven açısından da bir adım önde gördüğüm bir mağaza. Özellikle ana ve pahalı bileşenler için beklenebilir görüyorum.

Top Bottom