Neler Yeni

Çözüldü✓ vatan mağazasından ürün aldım değişim yapılamazmış!

Can...

80+ Platinum
kutusuna hiç açmadım zaten
garipmiş ben ram almıştım gskill sonra kötü falan demişlerdi 1 saat geçmeden iadeye götürdüm değişim yaptılar bende crucial almıştım kapalı kutuda neden değişim olmasın ki

Son düzenleme:

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Müdürle felan görüşmeyin adamlar her an olay çıkasada birine dalsak modundalar aman diyim.
Hakem heyetine gidin kandırıldım felan diyin.
Yok öyle kurumsal kimliklerine zarar gelmesin diye bir şey yapamazlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutusu bile açılmamış değiştirmek için neden bu kadar zorluk çıkarmışlar acayip

ridvan k

80+ Bronze
Müdürle felan görüşmeyin adamlar her an olay çıkasada birine dalsak modundalar aman diyim.
Hakem heyetine gidin kandırıldım felan diyin.
hahaha belki çözerler de boşuna iş almayalım da kafamıza ama bana danışman hep yok çekti

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler

ridvan k

80+ Bronze
garipmiş ben ram almıştım rampage sonra kötü falan demişlerdi 1 saat geçmeden iadeye götürdüm değişim yaptılar bende crucial almıştım kapalı kutuda neden değişim olmasın ki
işte bende orasını anlamadım

Siz anladığım kadarıyla satış danışmanıyla görüşmüşsünüz
aynen

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
hahaha belki çözerler de boşuna iş almayalım da kafamıza ama bana danışman hep yok çekti
İş almazsınız hocam hakkınızı arayın hiç bir şey olmaz küfür veya argo kelime kullanmayın gerisi bir şey olmaz şimdi o başından savmak istemiş nasıl olsa sattım durumunda siz direk müdürle görüşmek istiyorum deyin hatta kendisine söyleyin müdürün odası nerde diye

ridvan k

80+ Bronze
İş almazsınız hocam hakkınızı arayın hiç bir şey olmaz küfür veya argo kelime kullanmayın gerisi bir şey olmaz şimdi o başından savmak istemiş nasıl olsa sattım durumunda siz direk müdürle görüşmek istiyorum deyin hatta kendisine söyleyin müdürün odası nerde diye
haklısınız hoca bir de onu deniyeyim yarın
1500tl lik bir kulaklık
1000 tl lik bir oyun aldım
bundle olduğunu falan deyip değişmiolar

haklısınız hoca bir de onu deniyeyim yarın
1500tl lik bir kulaklık
1000 TL lik bir oyun aldım
bundle olduğunu falan deyip değişmiolar
artı birde müşteri konu ile alakasız mağazadan görerek alındığı için hiç değişilmez dior o da ayrı saçmalık

echoes

80+ Bronze
Aynen öyle bir saçmalık var. Ben de geçtiğimiz hafta sonu monitör bakmak için gittim sırf internetten başka sitelerden alınca ölü pikselde iade sorunu filan yaşamayayim diye direkt vatan'dan testini yapıp alayim diye gittim, doğru düzgün monitör yok mağazada. O kadar kısıtlı ki çeşitler. Ips panel 144/165 2 tane filan monitör vardı şaka gibi. İçime sinmeye sinmeye asus'un tn panelini alacaktim bir tane en son, iade filan nasıl oluyor peki tn'den memnun kalmazsam diye sorunca maalesef mağazadan görerek aldığınız ürünün iadesi olmuyor dediler... Anca arıza, ayıplı mal vs. olursa oluyormuş. Ne kadar yanlış bir politika. Böyle müşteri kaybedersiniz sadece başka da bir şeye yaramaz bu.

ridvan k

80+ Bronze
Aynen öyle bir saçmalık var. Ben de geçtiğimiz hafta sonu monitör bakmak için gittim sırf internetten başka sitelerden alınca ölü pikselde iade sorunu filan yaşamayayim diye direkt vatan'dan testini yapıp alayim diye gittim, doğru düzgün monitör yok mağazada. O kadar kısıtlı ki çeşitler. Ips panel 144/165 2 tane filan monitör vardı şaka gibi. İçime sinmeye sinmeye asus'un tn panelini alacaktim bir tane en son, iade filan nasıl oluyor peki tn'den memnun kalmazsam diye sorunca maalesef mağazadan görerek aldığınız ürünün iadesi olmuyor dediler... Anca arıza, ayıplı mal vs. olursa oluyormuş. Ne kadar yanlış bir politika. Böyle müşteri kaybedersiniz sadece başka da bir şeye yaramaz bu.
Aynen su an bende aynısını yaşiorm

baditaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
TARIK
Vatandan kesinlikle alışveriş yapmam ben, aldığım ürünü başka yerde daha ucuza bulduğum için, kutusunu açmadan, garanti belgesi ve faturası ile getirdim, iade almıyorlar, hediye çeki veririz sadece diyorlar, paranızı gasp ediyorlar, kesinlikle alışveriş yapmayın bu mağazadan, çalışanları da ayrı anlayışsız, ilgisiz

Top Bottom