Neler Yeni

Vatan, Mediamarkt, Teknosa dan masaüstü gaming pc alınır mı?

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
ada yalın
Gaming gen tr mağazası nerede?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatandan pc toplamamı tavsiye eder misin? yoksa başka bir yer mi var?
Yani çok pahalı gelicektir vatanda nadiren olan indirimler dışında pahalı bir yer. Siz hangi ilde yaşadınız söyleyin ona göre bakayım mağazalara ben

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Şöyle diyim bizim apartmanın zili bozuk. Duyamıyoruz kargocuyu depo da tutuyorlar getirmiyorlar.
tamam hocam gidip alırsınız şubeden ne olacak sanki. Ziliniz bozuksa zaten artık çoğu kargo şirketi teslim alma seçeneği çıkartıyor açık olan bir dükkana teslim ettirirsiniz. Yaşınız biraz küçük sanırım bu yüzden mi çekiniyorsunuz internet alışverişinden?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Gaming gen tr mağazası nerede?

Vatandan pc toplamamı tavsiye eder misin? yoksa başka bir yer mi var?
Vatandan sistem toplama, hazır sistem al. Ama onu da kampanyalı olanlardan denk getir.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Vatandan sistem toplama, hazır sistem al. Ama onu da kampanyalı olanlardan denk getir.
Hocam vatandan hazır sistem mi alayım? Ben toplamaya pek güvenmiyorum neden dersen buradaki bilgisayarcılar güvenilir değil içim rahat etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Vatandan sadece indirim varken alın itopyada ise çalışanların sözlerine güvenme işlerine geleni öneriyorlar MSİ MSİ MSİ kendi kafanda ürünler belirle öyle git internete mahkumsun fiyatını hakeden bir sistem için

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,219
İsim
Kerem Çavuş
Hocam vatandan hazır sistem mi alayım? Ben toplamaya pek güvenmiyorum neden dersen buradaki bilgisayarcılar güvenilir değil içim rahat etmez.
zaten vatan , itopya , gaming gen gibi sitelerden hazır sistem almayı kastediyor hocam , internet üzerinden de alabilirsiniz bu sitelerden , güvenmiyorsanız da sistemi demonte isteyip kutuları ilk siz açabilirsiniz

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Vatandan sadece indirim varken alın itopyada ise çalışanların sözlerine güvenme işlerine geleni öneriyorlar MSİ MSİ MSİ kendi kafanda ürünler belirle öyle git internete mahkumsun fiyatını hakeden bir sistem için
Gaming gen deki sistemi vatandan bulabilir miyim? Bir tane sistem hoşuma gitmişti gaming gen de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Dostum ben amazondan sipariş ediyorum 1 günde kapımda olabilecek ürünleri seçiyorum bugün ryzen 5 5600 sipariş ettim diğer parçaları da ordan söyledim yarın gelecek en ucuz fiyattı ve 1 günde teslimat hazır kasaya kesinlikle karşıyım çünkü fiyatı şişirilmiş ve bazı parçalar dandik oluyor

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Dostum ben amazondan sipariş ediyorum 1 günde kapımda olabilecek ürünleri seçiyorum bugün ryzen 5 5600 sipariş ettim diğer parçaları da ordan söyledim yarın gelecek en ucuz fiyattı ve 1 günde teslimat hazır kasaya kesinlikle karşıyım çünkü fiyatı şişirilmiş ve bazı parçalar dandik oluyor
Ama montajı kendimiz yapamayız toplamada. Bilgisayarcı lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Gaming gen deki sistemi vatandan bulabilir miyim? Bir tane sistem hoşuma gitmişti gaming gen de.
Gaming gen güvenilir bir firma ailenize söyleyin asıl bu mağazalar vatan gibi Media Markt gibi pahalı oluyor ve bir sorun olduğunda mağdur olma ihtimaliniz %50

Ama montajı kendimiz yapamayız toplamada. Bilgisayarcı lazım.
Gaming gen sinerji vs sitelerden sipariş edebilirsin o zaman veya bir tanıdığına toplatabilirsin

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Gaming gen güvenilir bir firma ailenize söyleyin asıl bu mağazalar vatan gibi Media Markt gibi pahalı oluyor ve bir sorun olduğunda mağdur olma ihtimaliniz %50
Mağdur olur muyum gerçekten? Tamamdır Gaming gen e bakayım.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Evet. Mümkünse de almadan hemen önce forumdan o anki sistemlere göre öneri iste kazıklamasınlar.

Top Bottom