Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vatan sistem 5600 -RTX4060 18.799TL

Bünyamina

80+ Platinum

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
Ne yapalım hocam? Bizim insanımız da pek ses çıkarmayı sevmiyor zaten. Afedersiniz de yolun kenarında birisi birini darp etse yanından geçip gider geneli.
Su gibi sistemler fırsat diye stok bitmese daha iyiside gelir gördük 2-3 ay önce ne sistemler satıldı ne fiyatlara .Şimdi 4060 23k altına gören stok bırakmıyor.

Adamlar ne verirsek alınıyor diye sistem yapmıyor .Geçen ay 4060 ti 20k y satılabildiğini bile gördük

Sethh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bayber
Su gibi sistemler fırsat diye stok bitmese daha iyiside gelir gördük 2-3 ay önce ne sistemler satıldı ne fiyatlara .Şimdi 4060 23k altına gören stok bırakmıyor.

Adamlar ne verirsek alınıyor diye sistem yapmıyor .Geçen ay 4060 ti 20k y satılabildiğini bile gördük
Çok haklısınız aynen öyle

ch1.35

80+
İtopya, PCH ve bu? Oyuncak gibi oynuyor bizimle 😂 Güliyim bari yapacak bir şey yok. Haftalardır tık yok bugün birbirinden güzel 3 sistem he? Rezilsiniz.

Neyse dostlar yararlanın... Köpeğe kemik atar gibi, ödül maması verir gibi sistem çıkarıyorlar. Tekrar söylüyorum, bu markaların her birine. Rezilsiniz.
PSU'cular gelmemiş hocam hani nerdeler?

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
off ya saniyeyle kaçırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya, PCH ve bu? Oyuncak gibi oynuyor bizimle 😂 Güliyim bari yapacak bir şey yok. Haftalardır tık yok bugün birbirinden güzel 3 sistem he? Rezilsiniz.

Neyse dostlar yararlanın... Köpeğe kemik atar gibi, ödül maması verir gibi sistem çıkarıyorlar. Tekrar söylüyorum, bu markaların her birine. Rezilsiniz.
Hocam biz az önce ne yaşadık biri anlatabilir mi

Güzeldi bitti.
Hocam stoklar yenilenir mi sizce

Son düzenleme:

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
abi çıldıracam ya hem kuveytten hem albarakadan denedim birisinde hata veriyor birisinde limit yetersiz diyor çıldıracam kartta para var kullanamıyorum

Bu güvenlik şeysini kaldıramıyor muyuz ben anlamadım

Nasıl madara ediyorlar bizi ya versenize adam gibi stok ne soğan cücüğü kadar stok veriyorsunuz

Ben anlamadım kuveyt türk kartımı girdim onayladım sepeti hata verdi içinde para olduğu halde hatta sora aradılar bu işlem size mi ait diye bankadan

Son düzenleme:

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
Screenshot_49.png

ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH

öldüm öldüm dirildim

Abi ilk haberim oldu koşa koşa ATM'ye gittim para yatırdım stoklar bitti sonra tekrar yenilendi kuveyt türk kartla yaptım hata verdi sonra albarakaya attım parayı heyecandan kredi kartını almışım elime banka kartını alacağıma limit yetersiz dedi stok bitti ondan sonra ziraate attım parayı vatanda üyelik açtım bekledim bekledim habire sayfayı yeniliyorum TAK sepete ekle gözüktü hemen ziraatle denedim oldu off çok mutluyum

Hocam Allah razı olsun sizden kasayı ne seçeceğimi bilemezdim direk yardımcı oldunuz

Sabah işi olmayan arkadaşlar bu gece uyumasın stoklar arada yenileniyor

Son düzenleme:

Baberist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Barış
Alıntıyı görüntüle

öldüm öldüm dirildim

Abi ilk haberim oldu koşa koşa ATM'ye gittim para yatırdım stoklar bitti sonra tekrar yenilendi kuveyt türk kartla yaptım hata verdi sonra albarakaya attım parayı heyecandan kredi kartını almışım elime banka kartını alacağıma limit yetersiz dedi stok bitti ondan sonra ziraate attım parayı vatanda üyelik açtım bekledim bekledim habire sayfayı yeniliyorum TAK sepete ekle gözüktü hemen ziraatle denedim oldu off çok mutluyum

Hocam Allah razı olsun sizden kasayı ne se

Alıntıyı görüntüle

öldüm öldüm dirildim

Hocam Allah razı olsun sizden kasayı ne seçeceğimi bilemezdim direk yardımcı oldunuz

Sabah işi olmayan arkadaşlar bu gece uyumasın stoklar arada yenileniyor
Stok bittikten sonra nasıl yanilendi sürekli yeniledim sayfayı düşmedi bana.. hayırlı olsun

Top Bottom