Neler Yeni

Vatan Yeni PC 15999tl 3070 sistem

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
aynen ben daha kutuları açmadım gelen köşede duruyor. çocuk hasta akşamları çok huysuz onla uğraşıyorum. bugün bakarım 2 kişide kasada darbe var işkillendim :D
Hocam kasayi actinizmı sıkıntı varmı bu gibi durumlarda videoya alip tarihi saati gostererek kutuyu acmak mantıklımı

NightRose

80+ Bronze
Hocam kasayi actinizmı sıkıntı varmı bu gibi durumlarda videoya alip tarihi saati gostererek kutuyu acmak mantıklımı
hala açamadım ya kapalı duruyor gelen sistemler. çocuk hasta akşamları onla ilgileniyorum hafta sonu açarım veya hiç açmam dururlar öyle satılana kadar :D
dediğin şekilde yapsan daha iyi olur tabi kendini korumak açısından

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arif Ağgül
Hocam 20 den gidiyor diyorsun 3070 ti sistemler girip duruyor 22 ye falan zaten imkansız söylediğin rakam. 18 falan desen belki dicez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bu arada şu Marvel hata verip duruyor 24 saat sonra tekrar deneyin diye. Bunu çözebilen var mı

NightRose

80+ Bronze
Hocam 20 den gidiyor diyorsun 3070 ti sistemler girip duruyor 22 ye falan zaten imkansız söylediğin rakam. 18 falan desen belki dicez
sürekli indirime girdiği falan yok 20dk durdu alan aldı kapandı stok. şu an bu tarz bir sistem yok bildiğim kadarıyla 1-2 ay içerisinde rahat satılabilir bence.
marvel için de exprience güncel değildir onu güncelle tekrar dene sorunun çözülür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arif Ağgül
sürekli indirime girdiği falan yok 20dk durdu alan aldı kapandı stok. şu an bu tarz bir sistem yok bildiğim kadarıyla 1-2 ay içerisinde rahat satılabilir bence.
marvel için de exprience güncel değildir onu güncelle tekrar dene sorunun çözülür.
Yeniden silip yuklettim gene gelmedi. Çok tuhaf anlamadım cidden

Sistemi sattık arkadaşlardan rica ediyorum benim gaming laptop amd kendim yapamıyorum da

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan

Beyler bu arada şu Marvel hata verip duruyor 24 saat sonra tekrar deneyin diye. Bunu çözebilen var mı
marvel kodu geldi mi size

NightRose

80+ Bronze

Sistemi sattık arkadaşlardan rica ediyorum benim gaming laptop amd kendim yapamıyorum da
sistem amd diye olabilir belki rtx 30 serisi ekran kartı olan bir pcde aktif edilir diye düşünüyorum çünkü oyunu bunlar için hediye veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arif Ağgül
sistem amd diye olabilir belki rtx 30 serisi ekran kartı olan bir pcde aktif edilir diye düşünüyorum çünkü oyunu bunlar için hediye veriyor
Zaten denettigim kişiler rtx kullanıyor 3 ayrı kişide denettim 3unde de hata veriyor

Bende de aynısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Arif Ağgül
İkisine nasıl aldınız hocamm, mail attiysaniz hangi mail adresine attınız acaba?
Vatanin oyun kodunu hangisine attiysaniz aynı maile ikisini birden atmanız gerekiyordu. Bana iksiini birden paylaştılar ama dediğim gibi Marvel sorun çikariyor steama ekleyemiyorum. Böyle hata alıp çözen arkadaşlar var ise nasıl çözdüğünü paylaşırsa sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,349
Üyeler
157,520
Son üye
erenismo
Top Bottom