Neler Yeni

Vatanda bios ayarları yaparlarmı

Barneystinson

80+ Silver
Arkadaşalar vatana gidicem ve ben ayrı yarı parçaları söyliycem onlar birleştirecek ama bios ayarları yaparlarmı oem sistem değil

Kyrie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kayra Ejder metin
ben de merak ediyorum

Barneystinson

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios güncellemesini onlar oradamı flaş belleğe atıyor yoksa. Ben mi götürüyorum bide ram frekans hızını yapacaklar yani xmp onuda açarlarmı bide monitör ve pc yi orada koyacak yer varmı birleştirip çalıştırcaklar vatan topkabıda. Alacağım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,657
İsim
.
Vatanda gördüğüm kadarıyla mervan abi ile abdullah abi topladığında windows kurmuşlardı şimdi sende kurarmı bilmiyorum ama tahminimce sen windows parasını ödersen kurar bence zorlama kendin kur windowsunu

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Benimde biraz farklı bir sorum var yaşayan varsa ve söylerse çok iyi olur.Bilgisayarı Kasasını + PSU + Anakartı Vatandan alsam montajlarlar mı ? Sadece işlemcim farklı bir yerden alındı.takıp kablolama yapmaları gerek.Ben ram-ssd-ekran kartımı kendim takarım evde.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,266
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Bios ayarı derken ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bios güncellemesini onlar oradamı flaş belleğe atıyor yoksa. Ben mi götürüyorum bide RAM frekans hızını yapacaklar yani xmp onuda açarlarmı bide monitör ve PC yi orada koyacak yer varmı birleştirip çalıştırcaklar vatan topkabıda. Alacağım
Geçenlerde Vatan bilgisayarı BIOS Update için aradım.
"Arkadaşım anakartını size getirse, BIOS güncellemesi yapıyor musunuz?" diye sordum.
Bana "Evet, yapıyoruz" dediler,
"Peki tahminen ne kadar sürer?" dedim,
Oradaki çalışanlara sordu ve "7-10 gün arası" dedi.
Anakartı ilgili birime kargoluyorlarmış, orada update yapılıyor, sonra tekrar geliyormuş.

O yüzden arayıp sorman daha doğru olur, işlemler şubeden şubeye değişebilir gibi.

• Beğen
Reaksiyonlar: GRR8

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
Arkadaşalar vatana gidicem ve ben ayrı yarı parçaları söyliycem onlar birleştirecek ama bios ayarları yaparlarmı oem sistem değil
Benim bulunduğum yer de İstanbul Pendik. Burada yapıyorlar. PC yı toplayıp biosu güncelleiyorlar. Ve veriyorlar. Max 1 saat.

Barneystinson

80+ Silver
Vatanda gördüğüm kadarıyla mervan abi ile abdullah abi topladığında windows kurmuşlardı şimdi sende kurarmı bilmiyorum ama tahminimce sen windows parasını ödersen kurar bence zorlama kendin kur windowsunu
Eindowsu zaten ben kurucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bulunduğum yer de İstanbul Pendik. Burada yapıyorlar. PC yı toplayıp biosu güncelleiyorlar. Ve veriyorlar. Max 1 saat.
flaşa ben mi atıyorum bide xmp yapıyolarmı

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,657
İsim
.
Senin tek derdin xmp galiba birader xmp tek tuş biliyorsun değilmi

Barneystinson

80+ Silver
Senin tek derdin xmp galiba birader xmp tek tuş biliyorsun değilmi
Hayır xmp değil ben biosu flaşa atıp mı gideyim onaşr atarmı eğer xmp yaparsakar iyi olur

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,657
İsim
.
Sen en güncel bios u indir götür adamları birde bios la uğraştırma boşver 10 sn iş bios atmak

XMP açarlar niye açmasınlar tel tuş XMP

Top Bottom