Neler Yeni

Vatandan aldığım pc açılmıyor

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Hocam 3070 ti bence alınabilirdi.
İntelli yaklaşık 30 dk durdu ve ben bir kredi kartından diğerine geçmeme rağmen çok rahat yetiştim.
AMD li olan ise yaklaşık 20-30 dk durdu bence alınabikirdi.
Bence arkadaş iade etmeyi denemeli. Hem biraz piyasa da düşüyor.
Sen aldın mı bu sistemi nasıl bir sıkıntısı var mı?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Açıkçası şuan kararsızım. Ya satacağım ya da imzamdaki sistemi satıp bunu kullanacağım. Sizce hangisi yapılmalı? Ne kadara satılır imzamdaki sistem (sadece kasa ve hdd siz) ve preformans, fiyat farkına değer mi?
3070 ti pahalı bir kart olduğu için satması daha zor olur 3060 Ti'a göre.
Imzadaki sistem parçaları ayrı ayrı satarsan 19k falan eder

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Kardeşim gram bilgi sahibi bir adam değilsin sen ne anlatıyorsun 3060 PC 20000 TL imiş daha sabah 3070 ti 5600x 20000 TL idi bu kadar zeki olmayı nasıl başarıyorsunuz siz yaw
Kardeşim burada arkadaş zorunda kaldığı için oradan almış keyfinden değil hem https://www.vatanbilgisayar.com/exp...-16gb-512gb-ssd-4gb-nvidia-gtx1650-win11.html buna göre baya bi hesaplıya almış mağazadan alıyor olur o kadar bak ben çevremde çöp marka Reeder telefonlarına 3000 TL bayılanlar gördüm bu parayı direk çöpe atmakla eş değer ama burada arkadaşın kazık yeme gibi bir durumu yok

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Kardeşim burada arkadaş zorunda kaldığı için oradan almış keyfinden değil hem https://www.vatanbilgisayar.com/exp...-16gb-512gb-ssd-4gb-nvidia-gtx1650-win11.html buna göre baya bi hesaplıya almış mağazadan alıyor olur o kadar bak ben çevremde çöp marka Reeder telefonlarına 3000 TL bayılanlar gördüm bu parayı direk çöpe atmakla eş değer ama burada arkadaşın kazık yeme gibi bir durumu yok
Adam bana 19 bin TL ye GTX 1650 atıyor Hshhahahshsaah böyle sistemler sizin gibilere kakalamak için adam ne demek kazık yememiş nerden baksan 8 k kazık yemiş zorunda kalma diye bir durum yok itopyanin da mağazası var vatanın da mağazası var ikisinin de internet satışı var babasını bunu güzel bir dille de anlatabilir telefondan gösterebilir senin bilgisiz biri olduğunu düşünüyorum GTX 1650 gibi bir sistemi örnek olarak gösteriyorsun birde 19k ya sanada bu sistemi önerelim o zaman al kullan kardeşim

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşın aldığı parçalara vatanda tek tek bulup baktım toplam 21557 ediyor eğer 20 ye aldıysa lisanslı windows sürümü ile birlikte bence çok iyi almış herkes 20 TL ye windows lisansı alınabiliyor diyor ama sonuçta windows sürümü de deli para adamlar bunu da vermiş yanında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam bana 19 bin TL ye GTX 1650 atıyor Hshhahahshsaah böyle sistemler sizin gibilere kakalamak için adam ne demek kazık yememiş nerden baksan 8 k kazık yemiş zorunda kalma diye bir durum yok itopyanin da mağazası var vatanın da mağazası var ikisinin de internet satışı var babasını bunu güzel bir dille de anlatabilir telefondan gösterebilir senin bilgisiz biri olduğunu düşünüyorum GTX 1650 gibi bir sistemi örnek olarak gösteriyorsun birde 19k ya sanada bu sistemi önerelim o zaman al kullan kardeşim
Ben arkadaşın aldığı fiyata daha çöp sistemler satıldığını anlatmak istedim sadece o sistemi tavsiye ettiğim falan yok

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Arkadaşın aldığı parçalara vatanda tek tek bulup baktım toplam 21557 ediyor eğer 20 ye aldıysa lisanslı windows sürümü ile birlikte bence çok iyi almış herkes 20 TL ye windows lisansı alınabiliyor diyor ama sonuçta windows sürümü de deli para adamlar bunu da vermiş yanında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben arkadaşın aldığı fiyata daha çöp sistemler satıldığını anlatmak istedim sadece o sistemi tavsiye ettiğim falan yok
Güzel kardeşim bende biliyorum o fiyata çöp sistemler satıldığını aldığı sistem kötü mü hayır değil ama 24 k ya inanılmaz kazık demin de söylediğim gibi sabah 3070ti 5600x gibi bir sistemi 20000 TL ye alabiliyordun 30 dakika da bekledi bu arada sistem onu anlatmak istiyorum yanında monitör bile olsa fırsat bir 3060 a göre nerden baksan 8 k zararı var

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,740
Üyeler
154,278
Son üye