Neler Yeni

Vatandan aldığım sistemi iade etmeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Resul
Vatandan 22 Bin TL'ye aldığım sistemi sizce iade etmeli miyim? Herkes ekran kartı çok ısınıyor üzer, birkaç yıl dayanmaz gibi şeyler söylüyor bütçem kısıtlı olduğu için alıp geçmiştim en fazla kaç derece görürüm veyahutta ekran kartı soğutucu alıp taksam düzelir mi bu sıcaklık olayı iade etmeme gerek var mı?

Ekler

• IMG_20240824_103614.jpg
    IMG_20240824_103614.jpg
    302.3 KB · Hit: 64

tadic3453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Tadic3453
Vatandan 22 Bin TL'ye aldığım sistemi sizce iade etmeli miyim? Herkes ekran kartı çok ısınıyor üzer, birkaç yıl dayanmaz gibi şeyler söylüyor bütçem kısıtlı olduğu için alıp geçmiştim en fazla kaç derece görürüm veyahutta ekran kartı soğutucu alıp taksam düzelir mi bu sıcaklık olayı iade etmeme gerek var mı?
Hocam bende vatandan 4060 ti li sistem aldım gigabyte windorce kullanıyorum sorun yok

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak
Hocam 3060 versiyonunu kullandım öyle bir şey yaşamadım sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum kötü bir marka zaten değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Resul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende vatandan 4060 ti li sistem aldım gigabyte windorce kullanıyorum sorun yok
En fazla kaç derece gördünüz hocam, izlediğim bir videoda ultra ayarlarda oyun oynarken 83 derecelere kadar görüyordu bu kadar çıkıyor mu?
Hocam 3060 versiyonunu kullandım öyle bir şey yaşamadım sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum kötü bir marka zaten değil
Evet hocam markanın anakartlarından dolayı bende seviyorum ekran kartı tarafına çok bakma şansım olmadı ama dediğim gibi bir YouTube testinde 83 dereceleri görüyordu fazla tedirgin etti bu da beni ne yapmalıyım iade konusunda?

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Feyzan Mutluay
çok tedirginseniz iptal edip pchocasının fp sistemine bakabilirsiniz (stok kalmışmıdır bilmiyorum)

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,862
İsim
.
En fazla kaç derece gördünüz hocam, izlediğim bir videoda ultra ayarlarda oyun oynarken 83 derecelere kadar görüyordu bu kadar çıkıyor mu?

Evet hocam markanın anakartlarından dolayı bende seviyorum ekran kartı tarafına çok bakma şansım olmadı ama dediğim gibi bir YouTube testinde 83 dereceleri görüyordu fazla tedirgin etti bu da beni ne yapmalıyım iade konusunda?
Bence iptal etme kullan kaliteli sistem

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Alihan YILMAZ
Kullanan sen değil misin? Herkes ısındığını nereden biliyor? Sen ısındığını gördün mü? Ne zamandır kullanıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed kh
hocam bence iade et (sistem çok ısınmaz ) çünkü diğer sitelerden daha ucuza toplarsın

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yavuz
Genelde eagle modelleri ısınıyor diyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Resul

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Semi kaan Çakır
Tier listte en altta gördüğüm , en çok ısınan kart degilmi windforce? Kışın sorun olmaz ama yazın uzebilir. Ufak UV yapar kullanırsın güzel fiyata gelmiş sistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Resul
Kullanan sen değil misin? Herkes ısındığını nereden biliyor? Sen ısındığını gördün mü? Ne zamandır kullanıyorsun?
Daha elime ulaşmadı hocam, kullanma veya deneyimleme gibi bir olayım olmadı. Dedikleri kadar kötü ve aşırı ısınıyorsa iade ederim diye düşündüm sadece...
hocam bence iade et (sistem çok ısınmaz ) çünkü diğer sitelerden daha ucuza toplarsın
İnanın artık parasını geçtim hocam hem uğraşmak istemiyorum hemde düzgün olsun istiyorum 😄
Genelde eagle modelleri ısınıyor diyorlar.
Forumlara baktığımda eagle ve windforce modelleri çok ısınıyor alınmaz diyorlar genelde...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,388
Üyeler
153,382
Son üye
Sanskray
Top Bottom