Neler Yeni

Vatandan hazır sistem aldim ortalama kaaç günde gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alparslan Koç
Siparişi sorgula Tahminim 1 Hafta ama Hazır Bilgisayarlar Çok iyi olmuyor Trendypl çok kötü mesela vatanı bilemem ama 120fps bekleme veya Max 120fps alırsın Ortalama- düşük Grafikde
Knk kafan mı iyi vatan da iyi sistem satıyor ve kampanyalarında iyi
Ho kardeş 1 haftaya gelir merak etme

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Gorkem Yavuz
Mağazadan sipariş verdiyseniz ve mağazadan alacaksanız 3-5 gün. İnternetten ise 1-1.5 hafta falan. Nasıl bir sistem aldınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siparişi sorgula Tahminim 1 Hafta ama Hazır Bilgisayarlar Çok iyi olmuyor Trendypl çok kötü mesela vatanı bilemem ama 120fps bekleme veya Max 120fps alırsın Ortalama- düşük Grafikde
İyi misin...

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Arda Akel
Hocalarim aloooo! Birbirinizi yemeyin, hemen bogazlariniza yapismayin lan, sakin. Allah Allah... Vatan da, Teknosa da, MediaMarkt'da kendi alanlarinda gayet iyi.

Ve, bildigim (ve yanlis hatirlamiyorsam!) kadariyla aynen 3 is gunu icinde geliyordu Vatan'dan.

burkay1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mağazadan sipariş verdiyseniz ve mağazadan alacaksanız 3-5 gün. İnternetten ise 1-1.5 hafta falan. Nasıl bir sistem aldınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi misin...
Amd5 5600 rtx4060 b450 anakart falan var bide googleden sipariş verdim kasayı yanlislikla en alttaki 2 fanlı olanı secmisim
Screenshot_20240823_224104_Chrome.jpg

lnxwizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
lnxwizard
@burkay1 Hocam sistemin linkini atabilir misiniz? Stoğu bittiyse sorun değil sadece göz atacağım.

Son düzenleme:

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
Benimki 2 hafta sürdü ama stok sorunlarindan dolayi

HDogus

80+ Bronze
10 gün civarı sürer hocam mağazan alınca 2/3 sürüyor büyük şehirlerde.

Drrrrsss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet Şenel
neye göre kötü ve neyi baz alarak fps tahmini veriyorsun aldığın şeyi incelersen kötü mü iyi mi anlarsın zaten

Top Bottom