Neler Yeni

VERGİSİZ TELEFON MUHABBETİ

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
Biliyorsunuzki vergisiz telefon bılgısayar adı altında ögrencilere vergi indirimi yapıclagı soylendı seçimden once şimdi seçim bittiğine göre bu olaylar nası işlicek bilgisi olan varmı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,731
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çeşitli şartlar olacaktır yaş şartı olabilir en önemlisi ücret şartı atıyorum tutup iPhone 14 pro Max i vergisiz vermezler herhalde 😂 belli bir ücret olur misal telefon için 15 bin bilgisayar için 20 bin örnek verdim bunun gibi çeşitli maddeler olacaktır diye düşünüyorum

.RBO.

80+ Silver
Çeşitli şartlar olacaktır yaş şartı olabilir en önemlisi ücret şartı atıyorum tutup iPhone 14 pro Max i vergisiz vermezler herhalde 😂 belli bir ücret olur misal telefon için 15 bin bilgisayar için 20 bin örnek verdim bunun gibi çeşitli maddeler olacaktır diye düşünüyorum
Gelir şartında koysunlar o gelirin altındaki zaten alamıyor vergisizde alamaz üstündekide alamasın

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,731
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Gelir şartında koysunlar o gelirin altındaki zaten alamıyor vergisizde alamaz üstündekide alamasın
Olabilir Ayn hane halkının geliri vs bunlar olur mantıken de olması lazım bütün herkese veremez çünkü illa şart olacaktır

Mert

80+ Silver
Seçim geçti, artık unutulabilir böyle şeyler. Ayrıca seçilen partinin böyle bir iddiası olduğunu hatırlamıyorum.

Top Bottom