Neler Yeni

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Toprak
Watt yetiyor sanıyorsunuz ama yetmiyor hiç bir limit iyi huylu değildir siz bir mining virüsünün iyi huylusunu gördünüz mü? Sadece sentetik teste değil oyunlarada etki ediyor kalite düşüyor %1 lik fps lere bakarak anlabilirizi 45 watt da az AMD bir yerlerini topluyor bu laptopun yoksa intel olunca ne olduğunu görebiliyoruz rakibinden 5 bin puan fark yemiş hep intel işlemci isteyen bir kesim var bunları ne yapacağız? Böyle düşünün ve victus çok pahalandı asla alınmaz alınır lafını bir köşeye bırakın anakartı azıcık kaliteli olsaydı bu kadar ağır limitler koymazlardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş oc yapmamış laptop fazla kaliteli denk gelmiş ina 17 bin küsüratlı alanlar bar en yüksek o almış ama.
İntel isteyen kesim victus almayacak bu kadar basit. O zaman loq da da drop sorunu olmalıydı? 45 w çekiyor sonuçta? Bu gün içinde bir kaç oyunun %1 değerlerini atmaya çalışacağım.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
İntel isteyen kesim victus almayacak bu kadar basit. O zaman loq da da drop sorunu olmalıydı? 45 w çekiyor sonuçta? Bu gün içinde bir kaç oyunun %1 değerlerini atmaya çalışacağım.
Bende zaten %1lik fps skorları var düşük LOQ da düşük almış zaten victusu savunmayı bırakmalısın berbat bir cihaz anakart kaliteside öyle panel kaliteside her fırsatta savunmaya çalışıyorsun naptığını anlamıyorum.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Toprak
Bende zaten %1lik fps skorları var düşük LOQ da düşük almış zaten victusu savunmayı bırakmalısın berbat bir cihaz anakart kaliteside öyle panel kaliteside her fırsatta savunmaya çalışıyorsun naptığını anlamıyorum.
bakın bu savunma değil. burda aynı fiyat bandında loq var onla kıyaslıyorum. benzer %1 almış diyorum. anakart ve panel kalitesini savunmadım. fiyat bandında bu kadar. %1 değeri rakibine göre benzer o zaman farklı etkenlere bakılmalı. loqun öne geçtiği çok fazla yer var.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bakın bu savunma değil. burda aynı fiyat bandında loq var onla kıyaslıyorum. benzer %1 almış diyorum. anakart ve panel kalitesini savunmadım. fiyat bandında bu kadar. %1 değeri rakibine göre benzer o zaman farklı etkenlere bakılmalı. loqun öne geçtiği çok fazla yer var.
Şuan en az 30 bindan falan başlıyor düzgün bir bilgisayar 30 bin liraya çıktığında 2 sini alacağıma 4060 lı tulpar var i5 12.nesilli termal macunu değiştirdikten sonra loq ve victusa bin basar savunmaya giriyor kusuruma bakma bes belli her açıkdan vurmaya çalışıyorsun.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Toprak
Şuan en az 30 bindan falan başlıyor düzgün bir bilgisayar 30 bin liraya çıktığında 2 sini alacağıma 4060 lı tulpar var i5 12.nesilli termal macunu değiştirdikten sonra loq ve victusa bin basar savunmaya giriyor kusuruma bakma bes belli her açıkdan vurmaya çalışıyorsun.
nasıl arkadaş nasıl? hadi victus anladım nefret ediyorsun ama loqun neresine bin basacak?? tulparın neresi loqa basacak? hangi yönden basacak? açıklarsan sevinirim.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
nasıl arkadaş nasıl? hadi victus anladım nefret ediyorsun ama loqun neresine bin basacak?? tulparın neresi loqa basacak? hangi yönden basacak? açıklarsan sevinirim.
Attığım incelemelere bak 154 watt ile 92 derece olmuş tulpar tabi ki basar valorantda 72 watt çeker iken 79 derece olmuş victus 42 watt çekerken 85 lere 90 lara kadar geliyor.

Loqdan da iyi adaptörü sorunlu monsterin termal macunu sorunlu termal macun kolayda adaptör bulmak zor ve pahalı.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet
tek cpu veya gpu da watt olarak ne çektiği önemsiz önemli olan total ne çekiyor. Varsa occt power testi görelim yoksa boşa konuşmaya gerek yok. oyunda gpu 140 cpu 80 cekiyirsa ve xihazda alev almıyorsa helal olsun derim aksi halde boşa konuşmaya herek yok. victusun occt power testi ortada varsa acer test alalım yoksa konuşmaya gerek yok

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Toprak
Attığım incelemelere bak 154 watt ile 92 derece olmuş tulpar tabi ki basar valorantda 72 watt çeker iken 79 derece olmuş victus 42 watt çekerken 85 lere 90 lara kadar geliyor.

Loqdan da iyi adaptörü sorunlu monsterin termal macunu sorunlu termal macun kolayda adaptör bulmak zor ve pahalı.
peki ya anakart kalitesi? wattı fazla versin yandıktan sonra ne ala?

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet
acer pazarlamacısi arkadaşlar Occt testi atamayip laf kalabalığı ile işi yürütmeye çalışıyor. bana bir oyunda 120 watt gpu 80 watt gpu görüntüsü atamiyorsa occt power testi atamiyorsa kaile almaya gerek yok. laf değil ben sonuca bakarım. victusun sonucu yukarda 43 bine 4060 acer mi 4070 victus mu dersen akli olanin seçimi belli zaten

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Anakart kalitesiz olsaydı çoktan limit koymuşlardı.

acer pazarlamacısi arkadaşlar Occt testi atamayip laf kalabalığı ile işi yürütmeye çalışıyor. bana bir oyunda 120 watt gpu 80 watt gpu görüntüsü atamiyorsa occt power testi atamiyorsa kaile almaya gerek yok. laf değil ben sonuca bakarım. victusun sonucu yukarda 43 bine 4060 acer mi 4070 victus mu dersen akli olanin seçimi belli zaten
Tonla test attm hayla zırva yapıyorsun ikile kardeşim rezil oldun daha konuşuyorsun tonla inceleme gönderdim ben buraya 100 watt cpu 135 watt gpu buyur çok istemiştin gpu power testini.

İşlemci testi zaten var ekran kartı da varda at gözlükl arkadaş görmek istemiyor kendisi victusu savunmaktan başka bir şey yapamıyor bir test atamıyor victus testi atıyor bununla övünüyor sanki ben elim boş sallıyorum kendi testimi bile attm buraya nitro testleri attım farklı farklı bilgisayarların testlerini attm hayla görmek istemiyor tabi boş mesajla doldurunca konuyu olmadı.

Bana laf atmakdan başka bir şey yapabilme özelliğiniz var mı sizin?

çektiği watt belli daha OCCT test istiyor senin savunduğun victusda 230 watt adaptör var iken nitro da 330 watt adaptör var fazlaca çekebilecek kabiliyete sahip boş boş konuşmaktan başka bir amacın yok @vampirelf git başka birini bul.

Ekler

• Screenshot_2024-05-10-00-12-21-508_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-10-00-12-21-508_com.android.chrome.jpg
    940.2 KB · Hit: 5
Son düzenleme:

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Berkay
Nitro 16 occt testi isteyenler için attım ya görmedi ya da görmemezlikten gelindi.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Nitro 16 occt testi isteyenler için attım ya görmedi ya da görmemezlikten gelindi.
sence bakmak ister mi? tekrar atar mısın? sana zahmet arkadaşın tek amacı bana laf sokmaya çalışmak bana acer pazarlamacısı demek fakat haberi yok ki ben de de victus var kimse böyle bir hata yapmasın istiyorum fakat sanırım kendisi HP pazarlamacısı ki savunuyor bana 65 watt lık kalite yoksunu testini atıp atıp duruyor bana aynısı bende var :D

ama bu dediğin G870 için geçerli limit onda olmadığı için anakartı yanıyor fakat tulparda da böyle olsaydı şuan cortlamıştı zaten.

NZXT

80+ Bronze
ne gereksiz uzamış bu konu onu anlamadım, ortadaki gerçeği yalanlamaya devam edin. Zaten bunu yapan 2-3 kişi var, ne bileyim gereksiz zamanınızı harcıyorsunuz alacak olan alır istediği cihazı zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,039
Üyeler
142,849
Son üye
ismtctn
Top Bottom