Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Visa ile iPhone 15 47099₺

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Ömer Murat KARACA
Android asla tercih etmem 1 yıla 120hz telefon oluyor sana 60hz zaten.
Ana ekran harici o *akıcılığı* göremiyorsun birdaha
Android'e sadece Android gözüyle bakmamak lazım, bu işin bir de Arayüz kısmı var. Örnek verdiğiniz iki modelin direk Markalarına bakarsak bi tarafta Bug'larla dolu, her menüsünden reklam fışkıran Xiaomi var, diğer tarafta Android'in bana göre en kusursuz arayüzü olan Samsung'un One UI'ı var. Zaten ne olursa olsun 120hz 1 senede 60hz olur muhabbeti S3 Mini'lerde falan kaldı.

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Dağhan
Optimizasyon konusunda iOS işletim sisteminin Android tarafından yadsınamaz seviyede artıları var fakat iPhone cihazları arş dağına çıkaran arkadaşlara katlanamıyorum. Ben şu anda 15 kullanıyorum ve Android tarafında bahsettiğiniz tüm konuları bizzat tecrübe ettim. Android net bir şekilde iOS ile genel anlamda rekabet edebilecek ve birçok noktada da üstünlük sağlayabilecek bir işletim sistemi.
Hocam ben kesinlikle bir tarafın fanatiği değilim belki lg fanatiği olabilirim en çok lg kullandım g serisinin 3 tane modelini kullandım çok memnundum iphoneda 3 seri kullandım samsung ve birkaç marka daha da kullanmışlığım var. Benim sözüm burada iphoneu tercih etmenin manasız olduğunu dile getiren adamlara, hala iphone tercih etmek için sebepler olduğunu açıklamaya çalışıyorum. Tabii ki iki işletim sisteminin de ayrı öne çıkan noktaları var. Şuan bu fiyatlara çıkılabiliyorsa tercihin bireysel beklentilere göre verilmesi gerektiğini savunuyorum. Herkese seslenip iphone almayın la ya da samsung almayın diyen insanların teknolojiden anladığını da düşünmüyorum. İphone seven tüm telefonları iphone olmuş biri burada bu arkadaşlara kanıp gidip honor alırsa çok pişman olabilir insanların beklentisinin daha önemli olduğunun farkına varın bu adam instada reels izlerken story atarken telefonunu sahibindende satmaya çalışırken eski kulaklığını şarj aletini kullanırken aldığı kulaklıktan daha kaliteli ses almak isterken belki airpods sevdiği için kullanırken maci ipadi olduğu için dosya paylaşırken uyumluluk istediğinde 120hz ihtiyaç duymayacak

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
özgür şimşek
telefonda vadesiz 6 taksit yapılıyor mu? Ben de yoktu hnagi kart?
amazonda poco f6 ve pro versiyonları nothing phone vs bazı telefonlarda tüm kartlara 6 taksite kadar vade fark yok 12 taksite kadar da imkan var. en mantıklısı yeni ve özelliklerine göre fp oldugu icin 6 taksitle f6 almak gibi geldi bana

LaQuincia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin Tan
Düz iPhone alınmaz her ne kadar fiyatı iyi olsa da.

xberke

80+

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Deniz
İphone Ye Bu Paraları Verenlerin Aklından Şüphe Duyuyorum

Top Bottom