Neler Yeni

Vok Sistem Al Sat Yapanların Dikkatine

Az biraz sakin

80+ Bronze
Hala gelmiş galericiyle ihtiyaç sahiplerine çıkarılmış sistemleri alan ihtiyaç sahibini mağdur bırakan adamları kıyaslıyorsun al-satçı zekası sanırım
Serbest piyasanın insanların ne isterse onu yapabileceğini anlayabilecek kadar kafan yoksa alsatçılara sallamadan duramıyorsun

Aaahmt

80+ Silver
Al satçılardan Abdullah abi, modart PC bile mağdurken hala savunma yapıyorsunuz bravo

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Hala gelmiş galericiyle ihtiyaç sahiplerine çıkarılmış sistemleri alan ihtiyaç sahibini mağdur bırakan adamları kıyaslıyorsun al-satçı zekası sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yetişemedim diye bir şey yok. Sen almasaydın ben alabilirdim okey?
Bu insanlar bu işi kaçıran kişiler için yapıyor. Nası diğer ürünlerin al-sat'ına kimse bir şey demiyor ama konu bilgisayara gelince herkes melek kesiliyor.

girlgamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Habibe Durmaz
tabii ki al sat yapabilirsiniz bende aldım satıyorum ama bu fiyatlara da gitmez her sistemin ederi hakkı vardır eğer burada varsa sahipleri benim fikrimce fiyatını biraz düşürün derim bu fiyatlara farklı alternatifler mevcut çünkü
Tecrübeli biri olduğunuz çok belli. Bence sizi dinleyip ilerlemeliler

Aaahmt

80+ Silver
Serbest piyasanın insanların ne isterse onu yapabileceğini anlayabilecek kadar kafan yoksa alsatçılara sallamadan duramıyorsun
Hala serbersy piyasa diyor kodlanmış al-satçı. Kimsenin piyasasına laf ettiğim yok eğer sen ihtiyaç sahibinin elindeki imkanı alıp ihtiyaç sahibi için böyle bir şey yaptım diyorsan daha fazla bir şey diyemiyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tecrübeli biri olduğunuz çok belli. Bence sizi dinleyip ilerlemeliler
Estağfurullah ben sadece belli bir sınırın olması gerektiğini düşünüyorum parasını verdikten sonra isteyen tabii ki istediğini yapar isterse bedavaya verir isterse 20 bine satar kimseyi ilgilendirmez ama ben en azından düşük kâr koyuyorum belki onu görüp onlarda düşürür

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ali
Bu tür f/p kasalar ihtiyaç sahiplerine çıkıyor bunu anlayamayacak kadar...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam galericiyle, fp kasaları alıp satan adamı eşledi 😂 garip bi tür ya
Hayır güzel kardeşim bak anlatıyorum o kasalar fiyat avantajı ile satışa çıkıyor. İsteyen istediği kasayı alabilir, kullanabilir yada satabilir. Siz diyorsunuz ki satamaz ihtiyaç sahibi uygun fiyata alamıyor sarı site kaldırmalı vs... Bu al sat olayı ÖTV indirimi gelince araba toplayan galericiler içinde aynı zerzeniş içinde de olsanız çözüm yok. İsteyen alır. Yarın çıkacak x bir sistemi de alacağım. Falanca kampanyasında gördüğüm Xbox vs de... Malesef günümüzde tek maaş yetersiz ve gençler olarak ek iş kovalamak zorundayız. Benim eklediğim +500 TL karşı tarafı zormalamadan uyguna alabiliyor ise iki taraf için ok ise bu konuda yüzlerce sayfa tartışsak bile yarın aynen devam edecek vesselam. Umarım gönlünüzce uyguna sistem bulur ve geçim telaşesine düşmezsiniz... Keyfimizden yapmıyoruz.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Hayır güzel kardeşim bak anlatıyorum o kasalar fiyat avantajı ile satışa çıkıyor. İsteyen istediği kasayı alabilir, kullanabilir yada satabilir. Siz diyorsunuz ki satamaz ihtiyaç sahibi uygun fiyata alamıyor sarı site kaldırmalı vs... Bu al sat olayı ÖTV indirimi gelince araba toplayan galericiler içinde aynı zerzeniş içinde de olsanız çözüm yok. İsteyen alır. Yarın çıkacak x bir sistemi de alacağım. Falanca kampanyasında gördüğüm Xbox vs de... Malesef günümüzde tek maaş yetersiz ve gençler olarak ek iş kovalamak zorundayız. Benim eklediğim +500 TL karşı tarafı zormalamadan uyguna alabiliyor ise iki taraf için ok ise bu konuda yüzlerce sayfa tartışsak bile yarın aynen devam edecek vesselam. Umarım gönlünüzce uyguna sistem bulur ve geçim telaşesine düşmezsiniz... Keyfimizden yapmıyoruz.
Yok bir de diyorlarki hakkımı yediniz. sanki 100 stoklu üründe 101. kişi benim ben alınca o alamadı. 4000-5000den fazla görüntüleniyor ürünler. Bunları diyorum da bende gözü dönmüş alsatçı değilim ha. 10 tane cıkarsa 1-2 tanesini yakalıp 500-750 karla satıyorum o kadar.
Kişi başı 1 adet hakkımdan fazla alıyorsam o zaman konuşun hak vereyim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yok bir de diyorlarki hakkımı yediniz. sanki 100 stoklu üründe 101. kişi benim ben alınca o alamadı. 4000-5000den fazla görüntüleniyor ürünler. Bunları diyorum da bende gözü dönmüş alsatçı değilim ha. 10 tane cıkarsa 1-2 tanesini yakalıp 500-750 karla satıyorum o kadar.
Kişi başı 1 adet hakkımdan fazla alıyorsam o zaman konuşun hak vereyim.
Boşver reis elini boşuna yorma

Top Bottom