Neler Yeni

VOK Sistem parçası hkk.

Yusuf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Dünkü VOK sistemi aldım fakat psu hakkında kötü yorumlar çok fazla ve çok can sıkıcı oldu daha şimdiden. Arkadaşlar bi’ öneriniz var mı, değişmeli miyim ? Monitör de alacağım için fazla bir bütçem yok ama tavsiyelerinize açığım.

2CD5ECB7-E402-4928-BDE6-51D6E7F9D7F9.jpeg
3523CD93-7FFD-4D32-9BF9-9985ED8EB3A0.jpeg

uknowpain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mertcan Özsucu
Ekran kartı ve işlemci hariç parça kalitesi düşük olduğu için bu fiyat zaten. Güle güle kullan

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,924
İsim
Hamza Ziya Üstün
İdarelik kullanabilirsin ama en kısa zamanda kesinlikle değiştir.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
Dünkü VOK sistemi aldım fakat psu hakkında kötü yorumlar çok fazla ve çok can sıkıcı oldu daha şimdiden. Arkadaşlar bi’ öneriniz var mı, değişmeli miyim ? Monitör de alacağım için fazla bir bütçem yok ama tavsiyelerinize açığım.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Geldiği gibi içindeki psu'yu kutusuna koyup satışa çıkarabilirsin, https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tr2-s-650w-80-plus-120mm-fanli-guc-kaynagi.html şunu da sepete ekleyip 1152 TL'ye alabilirsin veya ilk 3-6 ay akım korumalı priz kullanmak şartıyla böyle kullanırsın. Sonrasında bütçeni biraz denkleştirdiğinde 650w civarı güzel bir psu alabilirsin

Yusuf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı ve işlemci hariç parça kalitesi düşük olduğu için bu fiyat zaten. Güle güle kullan
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geldiği gibi içindeki psu'yu kutusuna koyup satışa çıkarabilirsin, https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tr2-s-650w-80-plus-120mm-fanli-guc-kaynagi.html şunu da sepete ekleyip 1152 TL'ye alabilirsin veya ilk 3-6 ay akım korumalı priz kullanmak şartıyla böyle kullanırsın. Sonrasında bütçeni biraz denkleştirdiğinde 650w civarı güzel bir psu alabilirsin
Teşekkür ederim sistem gelsin bi karar verelim 🙏🏻

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
fufuker1 development

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hiç canını sıkma sistem gayet iyi ekran kartı ısınıyor diyenler için bu gddr6x versiyonu gddr6 değil rtx 3070 e çok daha yakın konuma geliyor 6x olduğu için bu sebeple biraz yüksek olabilir ama bu kabul gören sıcaklıktir yani sorun çıkarmaz kasa PSU da fiyatına göre iyi sıkıntı yok illa marka isteniyorsa o zaman bütçeyi yükseltip daha üst seviye sistemler bakılmalı bu bütçe ile alabileceğin gayet tatminkar bir sistem hayırlı olsun şimdiden

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
bende de rampage var satamıyorum, nasıl satabilirim?
Yani alıcısı zor olabilir, piyasadan biraz daha uyguna satmayı deneyebilirsin veya yakınında bilgisayarcı varsa oraya götürebilirsin

Yusuf4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Hiç canını sıkma sistem gayet iyi ekran kartı ısınıyor diyenler için bu gddr6x versiyonu gddr6 değil rtx 3070 e çok daha yakın konuma geliyor 6x olduğu için bu sebeple biraz yüksek olabilir ama bu kabul gören sıcaklıktir yani sorun çıkarmaz kasa PSU da fiyatına göre iyi sıkıntı yok illa marka isteniyorsa o zaman bütçeyi yükseltip daha üst seviye sistemler bakılmalı bu bütçe ile alabileceğin gayet tatminkar bir sistem hayırlı olsun şimdiden
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim marka takıntım yok sadece belli bi miktar para veriyoruz 3-5 ay sonra sistem komple giderse bir daha toparlaması zor olur. Akım korumalı priz alıp öyle kullanmayı düşünüyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim marka takıntım yok sadece belli bi miktar para veriyoruz 3-5 ay sonra sistem komple giderse bir daha toparlaması zor olur. Akım korumalı priz alıp öyle kullanmayı düşünüyorum
Sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama kul yapısı elektronik işi şans işi birazda sanki fakat bütçe meselesi işte bütçen varsa daha marka iyi sistemler var yoksa böyle uygun fiyatlı parçalı sistemler almak durumundayız ileride PSU yu değişirsin durumuna göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
yunu seren
ilk kez yorumunu beğendim kardeşim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom