Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Çağatay
kart ıslanmış zaten, şimdi temizlense bile ilerde zamanla oksit falan yapmaz mı, yani daha kimse almaz kimse de satamazki
Binlerce kargo görmüşümdür, içinde sıvı bir madde olmadıkça su akan kargoya hiç denk gelmedim. Bana bu olay inandırıcı gelmedi. Yoksa tabii ki sıvı teması görmüş bir parça temizlenmeli.
kartın içi açılıp termal macun sürülmüştü 2 yıl önce ben satın alınca güvenlik etiketi yok yani ve termal sorunu da başlamıştı 2 yıl kullandığım için ben onlara önceden belirttim ama termal macun ve termal ped ücretini düşebileceklerini sahibinden üzerinden baktım en ucuz 3070 8gb 7000 tl 7500tl civarı ben 5.5 - 6k ya okeydim ama şimdi arıza fiyatını düşüpte 2-2.5k teklif ederlerse kabul etmeyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bakalım ne kadar teklif edecekler sana.

WhoCares

80+ Gold
hem ürünü takip etme hem ıslanmış olarak teslim al hemde video çekmedik de nerdeysen baksan tutarsız satıcı

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Selim
şöyle oldu ben internetten gördüm onları forumdan bir kaç kişi alış veriş yapmış güvenerekten onlara 11.000TL yolladım ibanlarına açıklamaya yazdım rx 6800 xt sapphire pulse 16gb ücreti diye bu yazdığım ekran kartı benim elime geldi bir sorun yok sıfır gibi aynı sıcaklık değerleri süper bendeki rtx 3070 ekran kartı boşa çıkmış oldu bende onlara bu ekran kartını alıp almayacaklarını sordum alabileceklerini söylediler adres yolladılar bana kargo parasını falan gönderdim onlara elemanları teknik servisteyken kargo gelmiş söylediklerine göre ve markete teslim edilmiş markette ürünü elemanları gelince onlara teslim etmiş ama ürün ıslakmış çamur falan değil sadece su olduğunu belirttiler videoda ıslanmış kart yani
Anladım ozaman işiniz baya baya zor thh çözebilir bu durumu anca çünkü taraflar size para yollamadan siz ekran kartını yollamissiniz ve kart kargodayken zarar görmüş ki karşı taraf böyle söyleyecek ve size bozuk içi değişmiş tamir görmüş kartı geri iade edecekler siz bunu kabul ederseniz eliniz de nur topu gibi kimsenin almayacağı bir kart geçmiş olacak ha karşı tarafa parasını istiyorum dersen vermeyecek bundan eminim bu yüzden thh başvuru yapmanız gerekiyor ama ortada bir ücret yok sadece mal var ve sonuç ne çıkacağı çok zor bu yüzden olay tazeyken thh başvuru yapın ayrıca yolladiginiz kargo firmasından kamera kaydı isteyin

Höstad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren n
Binlerce kargo görmüşümdür, içinde sıvı bir madde olmadıkça su akan kargoya hiç denk gelmedim. Bana bu olay inandırıcı gelmedi. Yoksa tabii ki sıvı teması görmüş bir parça temizlenmeli.

Bakalım ne kadar teklif edecekler sana.
fiyat teklifi yaptıklarında yazacağım buraya sizce ne kadar teklif yaparlarsa kabul etmeliyim ürün baz modellerden biri ahım şahım bir şey değil inno3d twin 2 fanlı modeldi ısınması harici bir sorunu yoktu

hem ürünü takip etme hem ıslanmış olarak teslim al hemde video çekmedik de nerdeysen baksan tutarsız satıcı
yani forumda alış veriş yapan 4 5 kişiye rastladım şikayetçi bulamadım bakalım ne olacak sonuç meraklıyım son mesajıma da dönmediler

WhoCares

80+ Gold
fiyat teklifi yaptıklarında yazacağım buraya sizce ne kadar teklif yaparlarsa kabul etmeliyim ürün baz modellerden biri ahım şahım bir şey değil inno3d twin 2 fanlı modeldi ısınması harici bir sorunu yoktu

yani forumda alış veriş yapan 4 5 kişiye rastladım şikayetçi bulamadım bakalım ne olacak sonuç meraklıyım son mesajıma da dönmediler
senin yazdıklarına göre bana güvenilir gelmedi umarım paranı ve kartını alırsın

Höstad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren n
Anladım ozaman işiniz baya baya zor thh çözebilir bu durumu anca çünkü taraflar size para yollamadan siz ekran kartını yollamissiniz ve kart kargodayken zarar görmüş ki karşı taraf böyle söyleyecek ve size bozuk içi değişmiş tamir görmüş kartı geri iade edecekler siz bunu kabul ederseniz eliniz de nur topu gibi kimsenin almayacağı bir kart geçmiş olacak ha karşı tarafa parasını istiyorum dersen vermeyecek bundan eminim bu yüzden thh başvuru yapmanız gerekiyor ama ortada bir ücret yok sadece mal var ve sonuç ne çıkacağı çok zor bu yüzden olay tazeyken thh başvuru yapın ayrıca yolladiginiz kargo firmasından kamera kaydı isteyin
bugün arayıp işi bitireceklerini paramı hesabıma atacaklarını söylediler ama ne kadar paradan bahsettiklerini bilmiyorum fiyatı söylediklerinde konuya yazacağım düşük olursa dediğiniz gibi thh ye başvuracağım

senin yazdıklarına göre bana güvenilir gelmedi umarım paranı ve kartını alırsın
kartı geri alsamda satacağım zaman sıvı işlemi gördü diye belirtmem gerekir sanırım o kartı da kimse alacağını düşünmüyorum bu saatten sonra

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Selim
bugün arayıp işi bitireceklerini paramı hesabıma atacaklarını söylediler ama ne kadar paradan bahsettiklerini bilmiyorum fiyatı söylediklerinde konuya yazacağım düşük olursa dediğiniz gibi thh ye başvuracağım
Ne kadar para olduğunu söyleyin ve ölü fiyat teklif ediyorsa kabul etmeyin thh başvurun

Höstad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren n
Ne kadar para olduğunu söyleyin ve ölü fiyat teklif ediyorsa kabul etmeyin thh başvurun
sizce ne kadar fiyat teklif etmeleri gerekir ikinci el muadilleri 7 binden başlıyordu ben termal macun ve pad değişimi gerektiği için 5.5-6k uygundur diye düşünüyorum

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
kartın içi açılıp termal macun sürülmüştü 2 yıl önce ben satın alınca güvenlik etiketi yok yani ve termal sorunu da başlamıştı 2 yıl kullandığım için ben onlara önceden belirttim ama termal macun ve termal ped ücretini düşebileceklerini sahibinden üzerinden baktım en ucuz 3070 8gb 7000 tl 7500tl civarı ben 5.5 - 6k ya okeydim ama şimdi arıza fiyatını düşüpte 2-2.5k teklif ederlerse kabul etmeyeceğim

anlattıklarına göre öyle kart kargoda ıslanmış onlarda diyor zaten senin ıslak yollama şansın yok kargo zaten kabul etmez diye ama forumda baktım insanlar alış veriş yapıp memnun kalmış hiç foruma veya şikayetvar a yazan görmedim bana mı denk geldi anlayamadım ilginç
ağır kolpa var okudum da baya adamlar kargo da ıslanmış diyor yok eleman servisteydi yok öyle bir yalan madem kargoda oldu neden akrgoyu şikayet etmeni istemiyorlar sana yolu söylüyorum kargoyu ara şikayet edeceğini çok nazik dille anlat sebebini de sizin şubenizde bulunan kargom ıslak teslim edilmiş ve o sırada adreste kimse olmadığı için yan markete teslim edilmiş ve firma size şuç atıyor kargoda ıslanmış markette değil diyerek diyorsun onlarla çözmeye çalış kameralara bakarlar ıslakmı değil mi THH ye de şikayet edilebilir

WhoCares

80+ Gold

kartı geri alsamda satacağım zaman sıvı işlemi gördü diye belirtmem gerekir sanırım o kartı da kimse alacağını düşünmüyorum bu saatten sonra
kendin temizliğini yaparsın problem olacagını düşünmuyorum dikkat et taklaya gelme

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
sizce ne kadar fiyat teklif etmeleri gerekir ikinci el muadilleri 7 binden başlıyordu ben termal macun ve pad değişimi gerektiği için 5.5-6k uygundur diye düşünüyorum
bana kalırsa bunlara kartı yollaman başta hata ama kar edeceklerini düşünürsek 5500 6k hakkıdır bunlarda 7 7500 a itelerler birisine zaten ama bu olay kolpaysa öldürmeye çalışacaklar kartını bozuk gibi gösterip

Höstad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren n
kendin temizliğini yaparsın problem olacagını düşünmuyorum dikkat et taklaya gelme
geri kargolarlarsa teslim alayım mı yani

bana kalırsa bunlara kartı yollaman başta hata ama kar edeceklerini düşünürsek 5500 6k hakkıdır bunlarda 7 7500 a itelerler birisine zaten ama bu olay kolpaysa öldürmeye çalışacaklar kartını bozuk gibi gösterip
en başta para gönderip ekran kartı aldım süreç güzel geçtiği için güvenip satmak için kargolamıştım kartı

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Selim
Hocam hata sizde değilken 7 bine satacagin kartı neden 5.5 e vereyim ki bu masraflar onlar karşılayacak ki zaten bu adamlar kesinlikle yalan söylüyor kartin kutusunu mu ıslak gördünüz yoksa kartın kendisi de full ıslak mı çipleri filan görünüyor mu ve sizin suçsuz olduğunuz hâlde kartın masrafını sizden alamazlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,780
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom