Neler Yeni

VXE V1 Wireless kulaklık | 1700 TL |

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağrı Boran
Selam, yeni kulaklık alacağım için araştırırken VXE V1 modeline denk geldim fiyatını görünce araştırıp direkt satın aldım eğer yeni bir kulaklık ihtiyacınız varsa ve özellikle wireless istiyorsanız kesinlikle alınabilir.
Ürün ilk çıktığında stoğu çok hızlı bir şekilde bitmişti, şu an tekrardan satışta.

Yaptığım araştırmalara göre G435 le kıyaslanıldığında daha iyi performans verdiği söyleniyor fiyat bakımından da zaten G435 in yarı fiyatında. (1700TL)

Ortalama 25-30 saat arasında şarj kapasitesi var, mikrofonu ortalamanın üstünde gayet yeterli bir kulaklık.

Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği var.

Bir kaç yerde kronik sorunu olduğu, kafa bandının olduğu kısımda kırılmaların meydana geldiği yazılmış alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsınlar.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Ahmet Hakan
Yapı itibari ile bendeki Fuxi H3 modeline benzettim. Farklar var ama iskelet aynı gibi. OEM olabilir mi?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bu kulaklıkla Valorant gibi oyunlarda ayak seslerinin pek duyulmadığı şikayeti var aklınızda olsun. FPS oyunları için tercih etmeyin derim.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
Bu önce herkesin ucuz ama güzel taklittir dediği sonra alanların pişman olup bu siteye iade de edilmiyor, nasıl satarız ki diye dertlendiği kulaklık değil mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bedirhan Şen
Öncedende bu kulaklığın forumu açılmıştı ses kalitesi kötü ve mikradonu rezaletti malzenme kaliteside vasatın üstü tarzı alan kişiler iade edemiyor wraith de iade politikası yok kutuyu açtıysan iade yok

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan
Selam, yeni kulaklık alacağım için araştırırken VXE V1 modeline denk geldim fiyatını görünce araştırıp direkt satın aldım eğer yeni bir kulaklık ihtiyacınız varsa ve özellikle wireless istiyorsanız kesinlikle alınabilir.
Ürün ilk çıktığında stoğu çok hızlı bir şekilde bitmişti, şu an tekrardan satışta.

Yaptığım araştırmalara göre G435 le kıyaslanıldığında daha iyi performans verdiği söyleniyor fiyat bakımından da zaten G435 in yarı fiyatında. (1700TL)

Ortalama 25-30 saat arasında şarj kapasitesi var, mikrofonu ortalamanın üstünde gayet yeterli bir kulaklık.

Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği var.

Bir kaç yerde kronik sorunu olduğu, kafa bandının olduğu kısımda kırılmaların meydana geldiği yazılmış alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsınlar.

Bu ürünün mikrofonu hiç beğenilmiyor bildiğim kadarıyla. Birde yazılımı yoktu sanırım.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ömer
Hem wraith hem de üretici tarafı yazılım desteği getireceğini söyledi fakat getirmedi. Mikrofonu bozuk. Evet direkt bozuk. Ses bir süre sonra robotlaşıyor ve karşıya neredeyse gitmiyor. Almayın tavsiye etmem ayrıca malzeme kalitesi çok iyi değil ilk parti alanlardanım taç kısmı kendiliğinden çatlayıp kırıldı.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Bedirhan Şen
Ben önceki indirim dönemide almıştım kimse beğenmeyince direk iptal etmiştim wraith sıkıntı yaratıcağından dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
NBerke Dagdelen
VXE’ye Corsair Void Elite Wireless ve sonrasında Barracuda X wireless’tan geçmiş biri olarak yazıyorum. Her iki kulaklığı da birer sene kullandım, VXE’yle ilk yılımın içerisindeyim. 1300TL’ye alanlardım. Fiyatına göre 10 numara kulaklık, bu fiyata nasıl bir şey beklediler de şikayet ediyorlar anlamış değilim. 1300TL wireless bir kulaklığa göre 9/10 verebilirim, 1 puanı da mikrofondan kırıyorum. Mic ses kalitesi 3-4 bin bandındaki kablosuzlardan iyi veya aynı seviyede (Barracuda X’ten iyi, Void Elite’le aynı seviyede), tek sorunu ses bir süre sonra (bende bu süre 3-4 saati buluyor) robotlaşıyor, onu da mikrofona reset atınca düzeliyor. 1300TL’lik, beyaz, wireless bir kulaklığa göre gayet kabul edilebilir, 3 saatte bir reset atıyorum 10 saniye ne olmuş yani?
Arkadaşım bu kulaklığı satıp Wireless HS80’e geçti 3100 civarına satın aldı. Discord’da mikrofonu rezalet, malzeme kalitesi o fiyata göre kötü, padlar deri, ses kalitesi bir tık daha iyi denilebilir.
Fiyatları ve memnun kalma durumumu göz önünde bulundurduğumda Corsair Void Elite Wireless, VXE, Barracuda X, HS80 şeklinde sıralayabilirim. Corsaid Voidi başa koymamın nedeni malzeme kalitesinin çok iyi olması, performans olarak eşit derece memnun kaldım.
Oyunlarda da günlük kullanımda da memnunum. Müzik dinlerken de gayet keyif alıyorum, metalcore ve hardstyle ağırlıklı dinliyorum.
Ayrıca bir arkadaşım da mikrofondaki robotlaşma sorunundan ötürü 3 ay sonra servise yolladı belki çözülür diye, Wraith iade veya değişim önerdi, iade etti, parası 3-4 iş gününde yattı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
Halihazırda 10 gündür kullandığım kulaklık fiyatı baz alındığında fiyatına göre iyi 4000 5000 tl lik kulaklıklar karşılaştırıldığında tabii ki zayıf, Ne beklediğinize bağlı,malzeme kalitesi de bana öyle çürük kötü gelmedi, ses konusunda daha iyi olabilirdi, onun dışında yazılım bir eksi olabilir, parası olan gitsin steelseries alsın fp uygun bir wireless kulaklık arayanlar alabilir.Çöp diyenler ya 8 10 binlik kulaklık kullanıyorlar yada hiç bu kulaklığı denememişler

Kako

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kaan Ünlü
VXE’ye Corsair Void Elite Wireless ve sonrasında Barracuda X wireless’tan geçmiş biri olarak yazıyorum. Her iki kulaklığı da birer sene kullandım, VXE’yle ilk yılımın içerisindeyim. 1300TL’ye alanlardım. Fiyatına göre 10 numara kulaklık, bu fiyata nasıl bir şey beklediler de şikayet ediyorlar anlamış değilim. 1300TL wireless bir kulaklığa göre 9/10 verebilirim, 1 puanı da mikrofondan kırıyorum. Mic ses kalitesi 3-4 bin bandındaki kablosuzlardan iyi veya aynı seviyede (Barracuda X’ten iyi, Void Elite’le aynı seviyede), tek sorunu ses bir süre sonra (bende bu süre 3-4 saati buluyor) robotlaşıyor, onu da mikrofona reset atınca düzeliyor. 1300TL’lik, beyaz, wireless bir kulaklığa göre gayet kabul edilebilir, 3 saatte bir reset atıyorum 10 saniye ne olmuş yani?
Arkadaşım bu kulaklığı satıp Wireless HS80’e geçti 3100 civarına satın aldı. Discord’da mikrofonu rezalet, malzeme kalitesi o fiyata göre kötü, padlar deri, ses kalitesi bir tık daha iyi denilebilir.
Fiyatları ve memnun kalma durumumu göz önünde bulundurduğumda Corsair Void Elite Wireless, VXE, Barracuda X, HS80 şeklinde sıralayabilirim. Corsaid Voidi başa koymamın nedeni malzeme kalitesinin çok iyi olması, performans olarak eşit derece memnun kaldım.
Oyunlarda da günlük kullanımda da memnunum. Müzik dinlerken de gayet keyif alıyorum, metalcore ve hardstyle ağırlıklı dinliyorum.
Ayrıca bir arkadaşım da mikrofondaki robotlaşma sorunundan ötürü 3 ay sonra servise yolladı belki çözülür diye, Wraith iade veya değişim önerdi, iade etti, parası 3-4 iş gününde yattı.
1 senedir wireless HS80 kullanıyorum sadece onun için konuşabilirim ki malzeme kalitesi gayet güzel, bu fiyatta titanyum kaplama falan beklemiyorsanız tabii ki, mikrofonu kablosuz kulaklıkar arasında en temiz ve güzel mikrofon, sesleri gayet güzel veriyor gecikme hissedilmiyor, padleri kumaş ve terletmiyor hava alıyor tek eksiği şarjının 10-15 saat civarı gitmesi ama bu sıralamada bu sırayı hakedecek bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum f/p sıralaması bile olsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,879
Üyeler
156,537
Son üye
volkswagenjetta
Top Bottom