Neler Yeni

WarThunder Herkes Bot mu?

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Oyunda rakiplerin neredeyse tamamının isimleri klasik bot ismi gibi, aynı şekilde takımdakilerin de, oyunda sadece oyuncuların olduğu bir modda oynamanın yolu yok mu?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Oyunda rakiplerin neredeyse tamamının isimleri klasik bot ismi gibi, aynı şekilde takımdakilerin de, oyunda sadece oyuncuların olduğu bir modda oynamanın yolu yok mu?
Basit, gerçekçi veya simülasyon modu girdiğine emin misin?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sadece üst kısımda bulunan "Savaşa!" tuşuna basıyorum, bir ayarı değiştirmedim. Ancak eğer kendi ayarı böyleyse evet olabilir, o modlardan nasıl çıkabilirim @Emirhandkee
İşaretli yere basıp oyun modunu seçiyorsun.

1623582487864.png

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maça gir bakalım. Maça girdiğinde TAB'dan birinin üstüne tıkla arkadaş ekle falan çıkıyorsa bot değil. Resim de atar mısın?
Evet artık isimler var, yalnız ben uçak kullanmama rağmen pek göremedim, şu an modda tüm araçlar var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maça gir bakalım. Maça girdiğinde TAB'dan birinin üstüne tıkla arkadaş ekle falan çıkıyorsa bot değil. Resim de atar mısın?
Anladığım kadarıyla bu modda yerdekilerden önce gerçek rakipleri vurmak daha mantıklı.

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Evet artık isimler var, yalnız ben uçak kullanmama rağmen pek göremedim, şu an modda tüm araçlar var mı?
Simülasyon maçında tüm araçlar var. Gemi, tank, uçak vb...

Sen gerçekçi uçak modu girdiğin için sadece uçaklar var.
Bahsettiğim yerden oyun modundan seçebiliyorsun.

Mesela envanterde uçak var ama tank yok ise tank moduna giremezsin envantere tank eklemen lazım.

Okun olduğu yere tıklayınca böyle bir yer açılacak oradan üstteki yerden tank, uçak, gemi vb... seçebiliyorsun.

Altdaki kutucuktan yeni bölüm aç oraya tankları koy daha iyi olur.

1623583212802.png

Anladığım kadarıyla bu modda yerdekilerden önce gerçek rakipleri vurmak daha mantıklı.

Bombandırman uçağı isen yerdekileri vuracaksın. Diğer uçaklardan aldıysan oyuncuları vur.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Simülasyon maçında tüm araçlar var. Gemi, tank, uçak vb...

Sen gerçekçi uçak modu girdiğin için sadece uçaklar var.
Bahsettiğim yerden oyun modundan seçebiliyorsun.

Mesela envanterde uçak var ama tank yok ise tank moduna giremezsin envantere tank eklemen lazım.

Okun olduğu yere tıklayınca böyle bir yer açılacak oradan üstteki yerden tank, uçak, gemi vb... seçebiliyorsun.

Altdaki kutucuktan yeni bölüm aç oraya tankları koy daha iyi olur.

Alıntıyı görüntüle

Bombandırman uçağı isen yerdekileri vuracaksın. Diğer uçaklardan aldıysan oyuncuları vur.
Tüm uçaklarımda "saldırı uçağı" veya "avcı uçağı yazıyor" ayrıca mermi yenilenmediğinden ve tek can olduğundan çok dikkat ediyorum artık. Şeyi anlayamadım, tank veya diğer türlerin savaşını nasıl yapıyoruz?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Tüm uçaklarımda "saldırı uçağı" veya "avcı uçağı yazıyor" ayrıca mermi yenilenmediğinden ve tek can olduğundan çok dikkat ediyorum artık. Şeyi anlayamadım, tank veya diğer türlerin savaşını nasıl yapıyoruz?
Oyunu öğrenmek için basit eğlence girebilirsin.

Top Bottom