Neler Yeni

❌İndirim Bitti! WD-40 Koruyucu Yağlayıcı ve Pas Sökücü Dev Boy 400 ML 119,90TL

Robius

80+ Bronze
WD-40 yağlar ama geçici yağlar, bir zaman sonra olan yağı da akıtır.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Klavye switchi yağlamak için sıvı gres yağı alacaktım acaba bu ona benzer bir şey mi

GirayHan

80+ Gold
Verdiği cevaba bak. Nerede üretiliyor diye de sorulmuş ona da Türkiye demiş. E orijinal değilmiş bu baya 😄
Alıntıyı görüntüle
satıcının kafa uçmuş. bence orjinal. hangi ürün olduğunu yazsaydın keşke 2 kırmızı tuborg içmiş gibi cevaplamış. ben iade etmicem bakalım ne gelecek :D

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
satıcının kafa uçmuş. bence orjinal. hangi ürün olduğunu yazsaydın keşke 2 kırmızı tuborg içmiş gibi cevaplamış. ben iade etmicem bakalım ne gelecek :D
TR distribütörünün ürettiğiyse sorun yok muhtemelen satıcı muadil ne demek onu bilmiyor 😄

GirayHan

80+ Gold
TR distribütörünün ürettiğiyse sorun yok muhtemelen satıcı muadil ne demek onu bilmiyor 😄
aynen onu dedim işte bende keşke iptal etmeseydin :D yorumlara baktım şimdi görselli atmışlar orjinal yollamış :D bende sordum soru bakalım bana ne diyecek. tuzlu fıstık az gelmiş sanırım dsakj

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
aynen onu dedim işte bende keşke iptal etmeseydin :D yorumlara baktım şimdi görselli atmışlar orjinal yollamış :D bende sordum soru bakalım bana ne diyecek. tuzlu fıstık az gelmiş sanırım dsakj
Yıllardır oto tamirci arkadaşımdan alırım bugün elinde kalmayınca netten alayım dedim stres topuna döndüm arkadaş 😄 Sorun yok beyler muhtemelen bana bakmayın siz.

GirayHan

80+ Gold
Yıllardır oto tamirci arkadaşımdan alırım bugün elinde kalmayınca netten alayım dedim stres topuna döndüm arkadaş 😄 Sorun yok beyler muhtemelen bana bakmayın siz.
Bir wd-40 için gerim gerim geriliyoruz coğrafya kaderdir :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

n11'e de çok pis kuruldum bir 40 lira kupon vermedi zaten

GirayHan

80+ Gold
1706029280607.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,662
Üyeler
155,452
Son üye
extinct
Top Bottom