Neler Yeni

🔥İndirim WD-40 Koruyucu Yağlayıcı ve Pas Sökücü Dev Boy 400 ML 129TL

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Mouse click sorunlarını çözer mi acaba 🤣 Ekran kartı muhabbeti dönünce aklıma geldi

GirayHan

80+ Gold
Hadi ya. Kötü oldu bu. Satışa koyayım o zaman ben, uğraşmaktansa.
biraz zor satabilirsin bu şekilde çok fiyat kıran olur. bence uğraş temizlemeye çalış. 1 izopropil alkol 1 wd40 ve 1 adet yumuşak başlıklı diş fırçası yeter.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse click sorunlarını çözer mi acaba 🤣 Ekran kartı muhabbeti dönünce aklıma geldi
sıkan var :D

motosiklet ön panel düğmelerine biz sıkıyoruz motorcular olarak. onda da içinde mandal var mouse'da da. elektronik devrelerde hiç bir sorun yaşanmaz. ( motor elektrik tesisatında da kullanıyorum ek olarak araba sigorta kutusu için de korozyon vb durumları yapmasın diye )

pastan korozyondan korumak için motoru mesela kışlayacaksam yani uzun üsre park edeceksem sıkmadığım yer kalmıyor. sezon açılınca bi köpüklü su gıcır gıcır :D

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Yunus Şahin
biraz zor satabilirsin bu şekilde çok fiyat kıran olur. bence uğraş temizlemeye çalış. 1 izopropil alkol 1 wd40 ve 1 adet yumuşak başlıklı diş fırçası yeter.

Daha önce hiç açmadım da kartı. Yapabilir miyim bilemedim. Kart ROG satmakta istemiyorum aslında ama.

BabaVoss7

80+ Silver

GirayHan

80+ Gold
Nasıl bu hale geldi bu kart? Mining için mi kullanıldı yoksa çok nemli bir yerde mi yaşıyorsun?
ortam küçük kart dizilimleri arasında mesafe yoksa ve yeterli havalandırma yapılmadıysa mining kartlarının çoğu böyle korozyon pas yapar

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ortam küçük kart dizilimleri arasında mesafe yoksa ve yeterli havalandırma yapılmadıysa mining kartlarının çoğu böyle korozyon pas yapar
40 yıllık miningci dostum var bir tane şöyle kartı yok belli ki ortam koşulları dikkate alınmadan baya hor kullanılmış daha çok paragöz miningcilerin kartı böyle oluyor sadece parasına bakar kart ölünce de piyasa fiyatından satmaya çalışırlar 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
Tekrar indirimde !

Not: Bir önce ki fırsattan satın aldım bu satıcıdan az önce tarafıma teslim edildi ürün orjinal üretim tarihi : 01/11/2023

@bythmn
çektim bi tane eyvallah kral

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
hocam sandalye ve kapı gibi yerlerde kullanabilir miyiz ses çıkartıyor da

GirayHan

80+ Gold
40 yıllık miningci dostum var bir tane şöyle kartı yok belli ki ortam koşulları dikkate alınmadan baya hor kullanılmış daha çok paragöz miningcilerin kartı böyle oluyor sadece parasına bakar kart ölünce de piyasa fiyatından satmaya çalışırlar 😄
ben 32 den fazla kart sattım piyasaya hocam mining furyası bitince sattığım adamlardan teşekkür dışında tek bir söz duymadım :D herkes bizim gibi kullanmıyor overclock'tan anlamayan absolout overclock ne bilmeyen adamlar köyden danayı satıp mining işine girdi. işte bu işte bitince bu adamların kartlarını alanlar şu an mağdur durumdalar.

hocam sandalye ve kapı gibi yerlerde kullanabilir miyiz ses çıkartıyor da
tam da bu işler için uygun :)

çektim bi tane eyvallah kral
güle güle kullan dostum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben 32 den fazla kart sattım piyasaya hocam mining furyası bitince sattığım adamlardan teşekkür dışında tek bir söz duymadım :D herkes bizim gibi kullanmıyor overclock'tan anlamayan absolout overclock ne bilmeyen adamlar köyden danayı satıp mining işine girdi. işte bu işte bitince bu adamların kartlarını alanlar şu an mağdur durumdalar.
Aynen öyle hocam 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,662
Üyeler
155,452
Son üye
extinct
Top Bottom