Neler Yeni

Yardım WEB sitesinin google kısmında logo gozukmuyor

louis bloom

80+ Silver
arkadaslar isaretledigim kisimda neden web sitesinin logosu gozukmuyor nasil halledebilirim favicon yaptim pc de ust sekmede gozukuyor logo ancak pc de ve telde de arama kisminda gozukmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

anlayan yok mu hiç beyler

Ekler

• IMG_8990.jpeg
    IMG_8990.jpeg
    236.4 KB · Hit: 97

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyler koskoca forumda anlayan yok mu web site işlerinden

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
kaanzi
arkadaslar isaretledigim kisimda neden web sitesinin logosu gozukmuyor nasil halledebilirim favicon yaptim pc de ust sekmede gozukuyor logo ancak pc de ve telde de arama kisminda gozukmuyor

anlayan yok mu hiç beyler
hocam bazı sitelerde herkesde böyle zaten normal

bendede o sitenin logosu yok şimdi baktım bilgisayardan

Ekran Görüntüsü (15).png

louis bloom

80+ Silver
evet hocamda nasıl düzelteceğim

Alıntıyı görüntüle

favicon duruyor bu olmuyor @backlinkevin

1725477168583.png

bakın favicon var
1725477201705.png

ama webde böyle

bahsettiğiniz şekilde favicon linkine girdim yukarıda link de var ama gözükmüyor
1725477385574.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Merhaba, websitesi arama moturunda indexlenirken botlar faviconu görmemiş olabilir zaman içerisinde düzelir. Ek olarak SEO açısından title yapini degistirmelisin

Ekran gorüntülerinden anladığım kadarıyla web sitesini yayına yeni almışsın. Search console da kaydını yaptığını düşünüyorum. İsletme kaydının bulunduğu gmail ile search console eklediysen zaman içerisinde sol tarafta web sitenin en çok trafik alan sayfaları listelenecektir alt alta. Ve site yeni olduğu içinde botların geçerken görmediği alanlar tekrar geçilirken eklenecektir.

Merhaba, websitesi arama moturunda indexlenirken botlar faviconu görmemiş olabilir zaman içerisinde düzelir. Ek olarak SEO açısından title yapini degistirmelisin

Ekran gorüntülerinden anladığım kadarıyla web sitesini yayına yeni almışsın. Search console da kaydını yaptığını düşünüyorum. İsletme kaydının bulunduğu gmail ile search console eklediysen zaman içerisinde sol tarafta web sitenin en çok trafik alan sayfaları listelenecektir alt alta. Ve site yeni olduğu içinde botların geçerken görmediği alanlar tekrar geçilirken eklenecektir.
Favicon meta etiketinde daha sağlıklı sonuç alman için Google da to favicon generator toolslarini kullanabilirsin. Standart cihazlar için uyumlu favicon dönüşümü yapıyor ve kodlarını sana veriyor.

Son düzenleme:

louis bloom

80+ Silver

Favicon meta etiketinde daha sağlıklı sonuç alman için Google da to favicon generator toolslarini kullanabilirsin. Standart cihazlar için uyumlu favicon dönüşümü yapıyor ve kodlarını sana veriyor.
hocam bana instagramdan ulaşabilir misiniz rica etsem @kaanwiped şahsi hesabım

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Andaç
Merhaba,

Bu durum başına gelmiş birisi olarak söylüyorum, robots.txt dosyanızı kontrol ederek, ilgili logonun path'ini okuyor mu bunu kontrol edin. Eğer ki robots.txt üzerinden disallow edilen bir alanda ise google o faviconu görmeyecektir.

louis bloom

80+ Silver
Merhaba,

Bu durum başına gelmiş birisi olarak söylüyorum, robots.txt dosyanızı kontrol ederek, ilgili logonun path'ini okuyor mu bunu kontrol edin. Eğer ki robots.txt üzerinden disallow edilen bir alanda ise google o faviconu görmeyecektir.
1725805772365.png

buradan mı yapacağım hocam

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
favicon mevcut anladığım kadarıyla, google favicon yüklenmeden önce index almış web siteniz yeni açıldığı için google üzerinde otoriter değil, otoriterleştikçe ve hit almaya başladıkça bu tarz sorunlar ortadan kalkacaktır.

louis bloom

80+ Silver
favicon mevcut anladığım kadarıyla, google favicon yüklenmeden önce index almış web siteniz yeni açıldığı için google üzerinde otoriter değil, otoriterleştikçe ve hit almaya başladıkça bu tarz sorunlar ortadan kalkacaktır.
anladım bugün wix yardım iletişime geçti onlarda bu sürecin 3/4 hafta olduğunu söyledi...

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
indexlenmediği içindir, yalnız bu tarz bilgileri kimse söylemez seoya giriyor. Zamanında bende forumda çok aradım hem seo hem ads reklam için ama bilen yok bilenlerde söylemiyor. Youtubeta mert şener var izle istersen o tarz içerik üretenlerden işin belki %20 sini öğrenirsin :)

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
indexlenmediği içindir, yalnız bu tarz bilgileri kimse söylemez seoya giriyor. Zamanında bende forumda çok aradım hem seo hem ads reklam için ama bilen yok bilenlerde söylemiyor. Youtubeta mert şener var izle istersen o tarz içerik üretenlerden işin belki %20 sini öğrenirsin :)
7+ yıldır sektördeyim hala öğrenemediğim birçok şey var Mert şenerin içerikleri oldukça iyi ancak SEO'nun %5'i bile değildir muhtemelen :)

Top Bottom