Neler Yeni

Wi-fi adaptörü almalı mıyım? Hangisini almalıyım?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kullanıyorum, memnunum.

Ekler

• IMG_20221111_203108.jpg
    IMG_20221111_203108.jpg
    71.9 KB · Hit: 49
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OB
kanka sen baya uzaksin ya, benim Max 10 metre. Arada bir oda var sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim aklıma takıldı sadece ya hangisini alayım? Siz memnun musunuz? Markası ne sizin kullandığınız adaptörün.
Kinboss diye bir marka bence onlardan birini değil trendyoldan al çünkü daha ucuz orada ürünü trendyolda aratırsan çıkar.
Ben memnunum.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Ürünü alacağım birazdan ama aklımda bir şey takıldı. Telefondan hız testi yaptığım zaman internetim 24-19mbps arasında çıkıyor fakat bilgisayarda testi gerçekleştirdiğim zaman çok daha düşük. Bu ürün bunu arttırmada yardımcı olacak mıdır?
(Bu arada şimdilik PC'ye telefondan kabloyla bağlanıyorum USB internet paylaşımı şeklinde.)

Ekler

• resim_2022-11-12_192428299.png
    resim_2022-11-12_192428299.png
    131.3 KB · Hit: 30

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Ürün linki istemedim hocam.

konu aktif

@Furkan Karagülle hocam bilginiz var mı acaba sorum hakkında?

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
yok yani hocam şuan pcde 10mbps falan alıyorum ya, bu adaptör tam erişim sağlar mı internete. 24mbps internet
İnternetin sağlayabildiği tüm gücü çeker. Siz alın, pişman olmazsınız.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget

Rafet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rafet Duman
Teşekkür ederim.
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum hocam eğer bunu aldıysanız sorunuzu çözmenize yardımcı oldu mu faydasını gördünüz mü deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum hocam eğer bunu aldıysanız sorunuzu çözmenize yardımcı oldu mu faydasını gördünüz mü deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Siparişi bu sabah verdim gelince yazarım. Bu arada Türk Telekom kullanıyorum şuan. 24mbps Max aldım şu ana kadar telefondan. Adaptör ile PC'de kaç alırım bakacağız. Router ile PC arasında 7-8M var.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Sipariş bugün geldi. Memnunum hocam gayet yeterli mesafeye göre. Bir de bizim evdeki routere göre gayet iyi çekiyor PC'de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,939
Üyeler
156,862
Son üye
oathkeeper
Top Bottom