Neler Yeni

Wi-fi dağıtıcıyı uzaktan nasıl devre dışı bırakabilirim?

secxonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berat Türk
Abi öncelikle selamlar. Ekibe hepinize kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Benim ufak bir sıkıntım var ve bunun çözümü için sizi rahatsız ediyorum. Yer ve altyapı sıkıntısı sebebiyle oturduğum yerde internetim pek iyi değil. Bunun yanı sıra birde internetimizi Xiaomi dağıtıcı ile komşuya paylaşıyoruz. Son günlerde internet kullanılmayacak hale geldi. En düşük kalite de bile video izleyemiyorum. Oyunumu çok yüksek ping değerlerinde oynamaya çalışıyorum, oynayamıyorum. Benim bu dağıtıcıyı uzaktan internet ıp adresinden veya başka bi yerden devre dışı bırakma şansım var mı ? Bunu sormak istiyorum. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı haftalar diliyorum.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Abi öncelikle selamlar. Ekibe hepinize kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Benim ufak bir sıkıntım var ve bunun çözümü için sizi rahatsız ediyorum. Yer ve altyapı sıkıntısı sebebiyle oturduğum yerde internetim pek iyi değil. Bunun yanı sıra birde internetimizi Xiaomi dağıtıcı ile komşuya paylaşıyoruz. Son günlerde internet kullanılmayacak hale geldi. En düşük kalite de bile video izleyemiyorum. Oyunumu çok yüksek ping değerlerinde oynamaya çalışıyorum, oynayamıyorum. Benim bu dağıtıcıyı uzaktan internet ıp adresinden veya başka bi yerden devre dışı bırakma şansım var mı ? Bunu sormak istiyorum. İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı haftalar diliyorum.
Xiaomi cihazınızı "Mi Home" uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Eğer yetki sizde değilse ancak internet sizinse modem arayüzünden Xiaomi cihazın IP adresini bulup onu kısıtlayabilirsiniz.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Neden paylaşıyorsun İnternet'ini bir başkası ile?
Kendi gitsin abone olsun kendi İnternet'ine.

secxonN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berat Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular