Neler Yeni

wifi adaptör önerisi

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
arkadaşlar şuanda kullandığım wifi adaptörüm bozuldu modem üst katta en iyi hangi ürün beni kurtarır fp olursa iyi olur

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
https://www.amazon.com.tr/Tp-Link-T...2&psc=1&mcid=0d63e8a0bdf03af3bb7a7f80ec3b7247
Öneririm eğer internetiniz gigabit vs değilse giriş seviyesi için ueterlidir

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Tplink kullandım ben hep marka olması daha iyidir her zaman ama size kalmış özellik olarak attığınız daha iyi eğer gerçekten vaadettiğini veriyorsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size kalmış wğer memnun kalanlar varsa özellik olarka yazanlar tabii ki daha iyi

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tplink kullandım ben hep marka olması daha iyidir her zaman ama size kalmış özellik olarak attığınız daha iyi eğer gerçekten vaadettiğini veriyorsa

Size kalmış wğer memnun kalanlar varsa özellik olarka yazanlar tabii ki daha iyi
teşekkürler hocam bunu alıcam galiba

ayrıca modem üst katta çok sıkıntı çıkar mı

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Aynısını kullanıyorum modem ile aramda 12 metre var 3 duvar var çekim kalitesi güzel fakat ne saçma ki aradan bir cisim geçtiği anda anlık bir drop oluyor milisaniye bile değil hissetmiyorsun. Oyunlarda falan sorun çıkartmıyor sadece pc ilk açıldığında wifi açılması kasaya göre biraz sürüyor.

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
Aynısını kullanıyorum modem ile aramda 12 metre var 3 duvar var çekim kalitesi güzel fakat ne saçma ki aradan bir cisim geçtiği anda anlık bir drop oluyor milisaniye bile değil hissetmiyorsun. Oyunlarda falan sorun çıkartmıyor sadece pc ilk açıldığında wifi açılması kasaya göre biraz sürüyor.
hocam peki internetin tam gücünü alabiliyor muyuz ve 5g ile 2.4g arasında ne fark var

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
hocam peki internetin tam gücünü alabiliyor muyuz ve 5g ile 2.4g arasında ne fark var
İki şekilde de verebiliyor. Aradaki farkı belirleyen şey modemin bu cihaz değil.
Vaad ettiği performansı veriyor.

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
İki şekilde de verebiliyor. Aradaki farkı belirleyen şey modemin bu cihaz değil.
Vaad ettiği performansı veriyor.
hayır hocam demek istediğim 2.4g bir cihaz ile 5g bir cihaz arasında ne fark var bilmediğimden soruyorum

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
hayır hocam demek istediğim 2.4g bir cihaz ile 5g bir cihaz arasında ne fark var bilmediğimden soruyorum
5GHZ Cihaz içersinde 2.4 de 5 de ayrı ayrı görünüyor. Modem 5 ghz de örnek veriyorum 100 megabit bir alt yapın var ise tamamını 5 ghz den verebilir. 2.4 ghz de iste daha düşük bir değer verebilir. Eğerki 5ghz modelini alacak iseniz iki kanalı da kullanabilirsiniz yani. Verilecek olan değeri modemden ayarlamalısınız.

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
5GHZ Cihaz içersinde 2.4 de 5 de ayrı ayrı görünüyor. Modem 5 ghz de örnek veriyorum 100 megabit bir alt yapın var ise tamamını 5 ghz den verebilir. 2.4 ghz de iste daha düşük bir değer verebilir. Eğerki 5ghz modelini alacak iseniz iki kanalı da kullanabilirsiniz yani. Verilecek olan değeri modemden ayarlamalısınız.
kullanıyorum gayet f/p ürün.Kablolu 5ms alırken bunda 7-8ms alıyorum.Değerlerimde hemen hemen düşüş olmadı.
hocam ne zamandır bu ürünü kullanıyorsunuz önceki adaptörüm 1 sene götürdü beni bu uzun süre götürür mü

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom