Neler Yeni

WİFİ KULLANMALIMIYIM ?

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
arkadaşlar merhabalar yeni anakart aldım wifi 6E destekli modem bilgisayarın yanında wifi kullansam kabloyla aynı performansı alırmıyım modemim de wifi 6 destekli oyunlarda oynak ping sorunu falan olur mu ? sizin öneriniz nedir kabloda kalmak mı yoksa wifi kullanmak mı

samaras00

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
754
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Wifi hızını ve kablo hızını bilmen gerekir ama her zaman kablolu bağlantı wifiye göre daha hızlıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tersi bir durum görmedim daha önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Rüzgar kaan
İlgilendiği Kategoriler
toplama pc laptop
brom bence ethernet kullan ama cat6 olmasına dikkat et. cat6 wifi 6e den 400mbps daha hızlı

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Yiğit
bende modemle pc arasında 3 duvar var. wifi ile kullandığımda valorantta 30 ping alıyorum ve sürekli çıkıp iniyor ama cat6 kablo ile kullandığımda sabit 20 ping oynuyorum. dalgalanma vs yaşanmıyor. ethernet kablosuyla oynarken oh be dünya varmış dedim yani. kablo daha sağlıklı olur

YazılımKafa

80+ Silver
arkadaşlar merhabalar yeni anakart aldım wifi 6E destekli modem bilgisayarın yanında wifi kullansam kabloyla aynı performansı alırmıyım modemim de wifi 6 destekli oyunlarda oynak ping sorunu falan olur mu ? sizin öneriniz nedir kabloda kalmak mı yoksa wifi kullanmak mı
Modeme göre değişir. Bazı modemlerde wifi de çok kopma vs oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

brom bence ethernet kullan ama cat6 olmasına dikkat et. cat6 wifi 6e den 400mbps daha hızlı
Knk sen ne anlatıyorsun?

palodayı

80+ Silver
Beyler benim modem yan odada cat6 kablosuyla en kısa yoldan nasil kasaya bağlarım yani duvarın içinden veya prizden falan en kısa yoldan nasil bağlarım çünkü aralarında hemen hemen 5-6 merte var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom