Neler Yeni

WİN10 DAN 11 E GEÇİŞ

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efe Özvatan
Merhaba arkadaşlar benim orijinal lisanslı Windows 10 um var ben bunu 11 e geçirebilir miyim lisansım kaybolmadan?
Ya da nasıl yapabilirim çünkü update kısmında çıkmıyor . Sadece bilgisayarınızın Win 11 e hazır olup olmadığını kontrol edin diyor.

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
snop02
Merhaba arkadaşlar benim orijinal lisanslı Windows 10 um var ben bunu 11 e geçirebilir miyim lisansım kaybolmadan?
Ya da nasıl yapabilirim çünkü update kısmında çıkmıyor . Sadece bilgisayarınızın Win 11 e hazır olup olmadığını kontrol edin diyor.
10/11 aynı keydir, update te çıkmazsa temiz kurulum yaparak geçebiirsin,

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alperen Çelebi
geçebilirsiniz. bu süre zarfında lisansınız kaybolmaz. microsoftun sitesinden setup indirip yapabilrsiniz

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efe Özvatan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10/11 aynı keydir, update te çıkmazsa temiz kurulum yaparak geçebiirsin,
geçebilirsiniz. bu süre zarfında lisansınız kaybolmaz. microsoftun sitesinden setup indirip yapabilrsini
Tamamdır teşekkür ediyorum. Ben temiz kurulum yaparsam lisansım gider diye düşünmüştüm.
Ayrıca update de çıkmasının bir yolu yok mu böyle basit bir şekilde olsun istiyorum son çare olarak temiz kurulum yapayım istiyorum.

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
snop02
Tamamdır teşekkür ediyorum. Ben temiz kurulum yaparsam lisansım gider diye düşünmüştüm.
Ayrıca update de çıkmasının bir yolu yok mu böyle basit bir şekilde olsun istiyorum son çare olarak temiz kurulum yapayım istiyorum.
baslat çalıstır winver yaz gelen ekranı at bakalım, güncelleme durumun ve build kaçtasın?

Ekler

• 1.png
    1.png
    2.8 MB · Hit: 20

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efe Özvatan
baslat çalıstır winver yaz gelen ekranı at bakalım, güncelleme durumun ve build kaçtasın?
1725620937681.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarımın içindekiler silinmeden win11 kurabilir miyim? Flash ile

Son düzenleme:

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Efe Özvatan
Windows 11 Professional yüklemesi yapman lazım. Hataya düşüp; Home, Workstation, Enterprise falan yüklemesi yaparsan lisans keyini rüyanda görürsün, sakın :)
Flash bellekle yüklersem format atmama gerek var mı yoksa olanı günceller mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,520
Üyeler
157,086
Son üye
emre1431
Top Bottom