Neler Yeni

win11 pro keyi win 11 home da çalışırmı

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
merhabalar win11 home keyi bulamadığım için win 11 pro keyi alacağım ama bende win 11 home olduğu için key bende çalışırmı?

Mr.White

80+ Bronze
Key almana gerek yok

Forumda da kullananlar var, zaten açık kaynak kodlu bunu kullanmanı öneririm

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam biliyorum bunu yapabilirim ama bilgilere erişebiliyorlar diye duydum güvenemedim ondan dolayı key alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır key girdiğin anda pro oluyor
nasıl yani keyi yazıp aktifleştirdiğimde win 11 pro mu olucak?

Mr.White

80+ Bronze
hocam biliyorum bunu yapabilirim ama bilgilere erişebiliyorlar diye duydum güvenemedim ondan dolayı key alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl yani keyi yazıp aktifleştirdiğimde win 11 pro mu olucak?
Hayır alakası yok HWID ile etkinleşiyor zararı yok. Çalışma mantığı Windows 7 key ini yükseltme yapmış gibi göstererek orijinal Windows 10 keyine dönüştürüyor ve Microsoft'un sunuculara kayıt ediyor ve senin PC'ye bağlıyor. Bilgisayarı internete bağladığın an Microsoft sunucularından keyi çekip Windows'unu lisanlıyor. İnternetten ucuza aldığın key ile aynı işlevi görüyor kısacası

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Aynen evet home 11 kullanıyordum key değiştir dedim pro key girdim kapanıp açıldı ve 11 pro olmuştu sanırım birde güncelleme yaptı ama emin değilim 3-4 yıl oluyor

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır alakası yok HWID ile etkinleşiyor zararı yok. Çalışma mantığı Windows 7 key ini yükseltme yapmış gibi göstererek orijinal Windows 10 keyine dönüştürüyor ve Microsoft'un sunuculara kayıt ediyor ve senin PC'ye bağlıyor. Bilgisayarı internete bağladığın an Microsoft sunucularından keyi çekip Windows'unu lisanlıyor. İnternetten ucuza aldığın key ile aynı işlevi görüyor kısacası
key 20tl bir şey parası sorun değil ancak bende win 11 home olduğu için win11 pro keyi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum

Top Bottom