Neler Yeni

Modding Windows 10 - ApRa V2 Performance ISO

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ana ayar dosyası FR33THY'ye aittir, onun dosyasının üstüne bazı şeyleri değiştirerek, hazır hale getirdim. Yaşama ihtimaliniz olduğu sorunlardan ben sorumlu değilim, bunları göze alarak kurulumu gerçekleştirin.
  • Kaldırılan Önemli Bileşenler
    • Windows Defender (Defender olmadığı için kesinlikle bir virüs programı kullanın!).
    • Windows Mağaza (Kullanmak istediğiniz uygulama varsa kullandığınız sistemden uygulamanın dosyalarını yedekleyip, kurulum sonrası kopyalayıp kullanabilirsiniz, aksi taktirde mağazaya özel uygulamaları kuramayacaksınız.)
    • Xbox.
    • Ve çoğu kurulu gelen uygulama.
  • Ek Bilgiler
    • Windows kurtarma aktif değildir, bu yüzden geri yükleme vb. durumlarda Windows'unuz kullanılamaz hale gelebilir.
    • Kurulum başlatma sonrası sistem kendisi hazır hale gelecektir, son aşamada 3-4 dakika bekleyebilirsiniz bu problem değil.
    • MS hesap girişi devre dışı bırakılmıştır, MS hesabı ekleyemezsiniz (Ek yöntemler hariç).
    • UAC Kapatılmıştır.
    • NVIDIA Denetim Masası yoktur, bunun yerine "nvidiaProfileInspector" ile ayar yapmanız gerekiyor.
    • İndirdiğiniz dosyanın içinde ekstra klasörü mevcut buradan kurulumlarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
    • Ek performans isteyenler için ekstranın içerisinde "Registry Tweaks.reg" dosyası mevcut.
    • Kurulumlarınızı tamamladıktan sonra Autoruns uygulaması ile, gereksiz tüm uygulamaların açılışlarını ve kendilerini kapatabilirsiniz, kesinlikle yapmanız gereken şeylerden bir tanesi.
Kod:
Ad: Win 10 21H1 Pro 64 Bit - ApRa V2 .iso
Boyut: 3909746688 bayt (3728 MiB)
SHA1: 9B6CD6A779E74BF2553D691D04229E2232CEA555
  • İndirme Linki
  • Sistemden Görüntüler
    • Gerekli programlar kurulup, yeniden başlatma sonrası RAM kullanımı.
1634416286061.png

• Açılış ve gelen programlar.
1634416305965.png

Top Bottom