Neler Yeni

Modding Windows 10 Home 22H2(19045.2728) - ApRa

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
soru sordum hocam
Alaylı algıladığım için o şekilde söyledim.

Öncelikle şu biligiyi verelim Windows ram kullanımı kendini optime edicek şekilde düzenliyor, 5 gb kullanıyorsa uygulamaya girince bunu 4'e çekiyor gibi düşünebilirsiniz fakat bu her zaman çok doğru çalışmayabiliyor. Bunun yanında çok ram kullanması demek arka planda fazla gereksiz hizmetlerin aktif olmasından dolayı hem performans, hem de internet ile alakılıysa veri gönderip alabiliyor bu da oyun oynuyosanız ping dalganmaları gibi şeylere neden oluyor.

Yani kısaca ram kullanımın az olması sadece ram için değil PC'deki cpu, ssd ve internet içinde bir rahatlık sunuyor.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu haftaiçi yeni güncel sürümü yayınlayacağım, şu an güncellemeler ve yeni içerikleri entegre ediyorum. Sizinde istediğiniz öneriler varsa buraya ekleyebilirsiniz, yeni sürümü paylaşana kadar.

Yeni diskim geldiğimde kurulumu ana PC'ye yapıp 1 günlük testin ardından sizlere sunacağım.

Yenilikler arasında, format sonrası işlerinizi kolaylaştıracak şeyler masaüstünde hazır gelecek.

1683657127277.png

Bunun yanında yeni tema seçenekleri ve yeni Windows iconlarınıda eklemiş durumdayım.

1683657218318.png
1683657190211.png

Top Bottom