Neler Yeni

Windows 10 pro internetten lisans alma

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Arkadaşlar windows 10 u bu lisans anahtarı ile etkinleştirmek güvenilir midir ? Bilenler yanıtlayabilir mi ?
dostum öncelikle bunlar oem keydir yani 1 kez kullanılır ve bu kod belki çalıntı kredi karı ile alınmşıtır bunlara dikkat etmen gerek eğer çalını kredi kartı ile alınmışsa sana patlar ve format atarsan gidiyor diye biliyorum bu siteyi de daha önce görmüştüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
penny wise
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum öncelikle bunlar oem keydir yani 1 kez kullanılır ve bu kod belki çalıntı kredi karı ile alınmşıtır bunlara dikkat etmen gerek eğer çalını kredi kartı ile alınmışsa sana patlar ve format atarsan gidiyor diye biliyorum bu siteyi de daha önce görmüştüm
Forumda cmd ile ücretsiz etkinleştirebiliyorsun ama ona pek güvenemedim nereye bağlandığımız belli değil sonuçta o konu hakkında ne düşünüyorsun ?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Yarı fiyatına üstelik Retail.
mak key ama ben olsam jet lisansı alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda cmd ile ücretsiz etkinleştirebiliyorsun ama ona pek güvenemedim nereye bağlandığımız belli değil sonuçta o konu hakkında ne düşünüyorsun ?
ben forumdaki yöntemi kullanıyorum ilerde alırım bi oem key :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
penny wise
mak key ama ben olsam jet lisansı alırdım

ben forumdaki yöntemi kullanıyorum ilerde alırım bi oem key :D
Ben diğer bilgisayara o yönetemin mcguides olanını yapmıştım ama buna yapmak istemedim neden bilmiyorum ama güvenemedim .

Fiyatı çok ucuz bu attığım sitede orijinal diyorlar nasıl oluyor aklım ermedi valla oem falan da hiç anlamıyorum açıklayacak var mı tam olarak ?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Ben diğer bilgisayara o yönetemin mcguides olanını yapmıştım ama buna yapmak istemedim neden bilmiyorum ama güvenemedim .

Fiyatı çok ucuz bu attığım sitede orijinal diyorlar nasıl oluyor aklım ermedi valla oem falan da hiç anlamıyorum açıklayacak var mı tam olarak ?
yani oem key almak daha mantıklı orjinal hissi ve güvende hissi verir adama oem key alın derim jetlisansdar amazona hiç bakmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
penny wise
yani oem key almak daha mantıklı orjinal hissi ve güvende hissi verir adama oem key alın derim jetlisansdar amazona hiç bakmayın
Güvenilir midir hocam yani tam olarak uzaktan izleme kontrol etme falan olamaz demi kodu girdikten sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
penny wise
ben forumdaki yöntemi kullanıyorum şahsen win 11 dede aynı şeyi yaptım
Ya ben de o yöntemi yaptım diğer bilgisayarımda ama bunda yapmak istemedim pek güvenemedim nereye bağlanıyoruz belli değil belki de bendeki tamamen güvensizlik bir sıkıntısı yoktur . Eğer bu güvenliyse alayım ya 30 tl çok para değil sonuçta .

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Ya ben de o yöntemi yaptım diğer bilgisayarımda ama bunda yapmak istemedim pek güvenemedim nereye bağlanıyoruz belli değil belki de bendeki tamamen güvensizlik bir sıkıntısı yoktur . Eğer bu güvenliyse alayım ya 30 TL çok para değil sonuçta .
siz bilirsiniz ama oem keyler ne kadar güvenliyse bu yöntemde o kadar güvenli

Top Bottom