Neler Yeni

🔥İndirim WİNDOWS 10 PRO Lisans Anahtarı 9.50'TL

Bende satın aldım,
İlk önce voluma_mak olarak geldi kod. İletişime geçtim WP deki numara ile 2. kod gönderdi retail olarak sisteme eklendi.

ATAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakan ATAR
Bende satın aldım,
İlk önce voluma_mak olarak geldi kod. İletişime geçtim WP deki numara ile 2. kod gönderdi retail olarak sisteme eklendi.
Mak olduğunu nereden anladın ? Ben de almayı düşünüyorum da mak gönderseler hiç anlamam sanırım retail iyi gibi

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Bende satın aldım,
Aynı şeyi yaşadım. Önce mak geldi. Ben retail istiyorum dedim. Gönderdi sağolsun.

Mak olduğunu nereden anladın ? Ben de almayı düşünüyorum da mak gönderseler hiç anlamam sanırım retail iyi gibi
Kontrol etmek için
CMD yi yönetici olarak çalıştırın.
slmgr -dli komutunu yazarsanız size ürün keyi hakkında bilgi verir.

Ürün aktivasyon işlemi bazen hata verebiliyor.
Bunun için yine CMD'yi yönetici olarak açıp
slmgr.vbs /ipk XXXX-XXXXXXX (/ipk dan önce boşluk var )
XXXX olan yere ürün keyi girilecek. Şeklinde yaparsanız aktivasyon işlemini yapmış olursunuz.

Retail olan key formattan sonra tekrar girmeniz gerekir. Ben retail tercih ediyorum. Bir sorun olduğunda format sonrasında elden girmek için.
Oem anakart'a gömülür.

• Beğen
Reaksiyonlar: ATAR

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uygunsuz Dil

rech

80+ Bronze
Yanlış bilgi falan yok OEM anakarta işler otomatik keyi yazar aktif olur Retailde format atarsın SEN kodu yazman gerekiyor yine kullanabilirsin

İlk yazdığın mesajda sanki oem format atınca kayboluyor. Formattan sonra kullanılmaz gibi yazmışsın.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk yazdığın mesajda sanki oem format atınca kayboluyor. Formattan sonra kullanılmaz gibi yazmışsın.
Formattan sonra kullanılmaz dediğim OEM değil Windows Lisans (Tek kullanımlık olanlardan)

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen
Reaksiyonlar: rech

Beepin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Beepin

Not: WhatsApptan Kod Geldi Retial Kod Bilginiz Olsun
Merhaba. Diğer mağazalar adına yorum yapamam tabii ki ama Beepin mağazasından yapmış olduğunuz alışverişler için Retail ürün anahtarı iletiyoruz. Ürün açıklamasında belirtmeyi unuttuğumuz bir bilgi var. Amazon'a açıklamala ile ilgili düzenleme yapmak için talebimizi ilettik. Anahtarlar 24 saat içerisinde kullanılmalı. Sizin yorumunuzdan yola çıkarak buradan küçük bir bilgilendirme yapmak istedim.

not: Microsoft hesabınız varsa anahtarlar etkinleştikten sonra hesabınıza bağlanabiliyor. Aynı bilgisayarda format, bilgisayar sıfırlama işlemleri sonrasında Microsoft hesabınızla oturum açtığınızda Windows yine etkinleşiyor.

şuan kullandığım keyi nasıl kaldırabilirim format atmam şart mı yeni keyi girmek için soruyorum

Merhaba. Diğer mağazalar adına yorum yapamam tabii ki ama Beepin mağazasından yapmış olduğunuz alışverişler için Retail ürün anahtarı iletiyoruz. Ürün açıklamasında belirtmeyi unuttuğumuz bir bilgi var. Amazon'a açıklamala ile ilgili düzenleme yapmak için talebimizi ilettik. Anahtarlar 24 saat içerisinde kullanılmalı. Sizin yorumunuzdan yola çıkarak buradan küçük bir bilgilendirme yapmak istedim.

not: Microsoft hesabınız varsa anahtarlar etkinleştikten sonra hesabınıza bağlanabiliyor. Aynı bilgisayarda format, bilgisayar sıfırlama işlemleri sonrasında Microsoft hesabınızla oturum açtığınızda Windows yine etkinleşiyor.
Ben dün bundan bahsettim sizlere Amazon'dan yazdım sizler tek kullanımlık dediniz :( bu arada foruma hoşgeldiniz 🥳

Top Bottom