Neler Yeni

Yardım Windows 11 Bitlocker Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
IMG_1881.jpg

Herhangi bir anahtarım yok windows 11 pro sağlamlisans diye bir siteden almıştım uzun zamandır kullanıyorum bugün ekran kartı driver güncelleştirmesi yaparken kapandı ve bu hale geldi çok acil yardım

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,308
İsim
Cengiz

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Alıntıyı görüntüle
Herhangi bir anahtarım yok windows 11 pro sağlamlisans diye bir siteden almıştım uzun zamandır kullanıyorum bugün ekran kartı driver güncelleştirmesi yaparken kapandı ve bu hale geldi çok acil yardım
Microsoft hesap aktif miydi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Enter'a Basınca Ne Oluyor ?
Parola girilmediği için kalıyor. 5 gün önceki sorunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
içinde önemli birkaç belgem var hocam

bana direk windows key iletildi bilmiyorum siteye yazdım cevap bekliyorum
Pcyi, kurarken microsoft girdinmi onu sordum.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Dostum İtalya dan bizim teknik servise bir tane laptop gelmişti yine bu sorunla karşılaşmış secure boot u kapatıp açtığı için bitlocker otomatik olarak devreye girmişti, kızın laptopa girdiği ilk mailine bitlocker şifresi kaydediliyor. Eğer hotmail ile yaptıysan https://account.microsoft.com/devices/recoverykey buraya gidip giriş yapacaksın orada cihazlarda cihaz çıkacak ve keylerden bulacaksın. Eğer laptopa ilk girdiğin hotmail değilse farklı bir e mailse gmail gibi olabilir microsoft a e posta atıyor kodu onu bulman lazım yoksa formatsız imkanı yok düzelmiyor bu kızın bilgisayarı kurtarmak için kendimizi yırttık şifre kırmadır vs lisanslı hiçbir program çalışmıyor acayip iyi koruma yapmışlar kodsuz ulaşamazsınız bilgilerinize artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
Dostum İtalya dan bizim teknik servise bir tane laptop gelmişti yine bu sorunla karşılaşmış secure boot u kapatıp açtığı için bitlocker otomatik olarak devreye girmişti, kızın laptopa girdiği ilk mailine bitlocker şifresi kaydediliyor. Eğer hotmail ile yaptıysan https://account.microsoft.com/devices/recoverykey buraya gidip giriş yapacaksın orada cihazlarda cihaz çıkacak ve keylerden bulacaksın. Eğer laptopa ilk girdiğin hotmail değilse farklı bir e mailse gmail gibi olabilir microsoft a e posta atıyor kodu onu bulman lazım yoksa formatsız imkanı yok düzelmiyor bu kızın bilgisayarı kurtarmak için kendimizi yırttık şifre kırmadır vs lisanslı hiçbir program çalışmıyor acayip iyi koruma yapmışlar kodsuz ulaşamazsınız bilgilerinize artık
format atıyorum ama wşndows açılmıyor yeniden formatın ilk baştaki ekranına dönüyor ne yapabilirim

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
format atıyorum ama wşndows açılmıyor yeniden formatın ilk baştaki ekranına dönüyor ne yapabilirim
Format rehberleri izleyip tekrardan deneyin

Bootunuz çökmüş olabilir bu arada Windows PE yi deneyin

Top Bottom