Neler Yeni

windows 11 den kurtulmak

Manusya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Nusret kahraman
arkadaşlar merhaba ben aylar önce bir hata yaptım ve bilgisayarımı windows 11 e güncelledim, her şeyde hata veriyor, sürekli donuyor, hep sonraki güncellemede geçer diye diye neredeyse çıktığı günden beri kullanıyorum, metamesk den tutun iş dosyalarıma kadar her şey bilgisayarda, o kadar çok dosyam var ki artık neler var onları hatırlamıyorum bile, verilerimi kaybetmeden bilgisayarı sıfırlamam mümkün değil mi? yardımcı olursanız çok sevinirim. (valorant açıkken alt tab bile atamiyorum eğer fark etmeden atarsam bilgisayarın fişini çekmem gerekiyor)

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ömer Aslan
Windows 11 ile ilgili olduğuna emin misin? Ben de sorunsuz çalışıyor

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Mehmet
arkadaşlar merhaba ben aylar önce bir hata yaptım ve bilgisayarımı windows 11 e güncelledim, her şeyde hata veriyor, sürekli donuyor, hep sonraki güncellemede geçer diye diye neredeyse çıktığı günden beri kullanıyorum, metamesk den tutun iş dosyalarıma kadar her şey bilgisayarda, o kadar çok dosyam var ki artık neler var onları hatırlamıyorum bile, verilerimi kaybetmeden bilgisayarı sıfırlamam mümkün değil mi? yardımcı olursanız çok sevinirim. (valorant açıkken alt tab bile atamiyorum eğer fark etmeden atarsam bilgisayarın fişini çekmem gerekiyor)
win 11 bende denedim. 5 dk sonra win 10 na geçmeye karar verdim.Sıfırdan win10 kur.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
bende windows 11 e geçtim yani sebebi omu bilmiyorum ama oyunlarımda aşırı derecede fps düşüşü ama tekrar söyleyeyim sebebi windows 11 mi hiçbir fikrim yok

Manusya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Nusret kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 11 ile ilgili olduğuna emin misin? Ben de sorunsuz çalışıyor
daha önce asla böyle şeyler olmuyordu, windows 11 geçtiğimden beri böyle sorunlar başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows.old diye bir dosya eğer C:/ diski içerisinde var ise onu silebilirsin.
bu videoyu izledim, ben verilerimi kaybetmeden windows 10 a geri dönmek istiyorum o sebeple işime yaramıyor ama gene de sağ ol

win 11 bende denedim. 5 dk sonra win 10 na geçmeye karar verdim.Sıfırdan win10 kur.
çok dosya var o sebeple format yoluyla geçmek oldukça uzak bana

bende windows 11 e geçtim yani sebebi omu bilmiyorum ama oyunlarımda aşırı derecede fps düşüşü ama tekrar söyleyeyim sebebi windows 11 mi hiçbir fikrim yok
sebebi o kral aynı sorun bende de var, hele valorant açıksa pc kesin çöküyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,902
Üyeler
140,723
Son üye
ibrahim...
Top Bottom