Neler Yeni

Windows 11 key Windows 10'da çalışır mı?

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kerim saman
Dostlar selamlar, orijinal Windows 11'li PC kullanıyorum. Bilgisayarıma format atacağım ve Windows 10'a geçmek istiyorum. Ürün anahtarı Microsoft hesabıma bağlı dijital lisans şeklinde. Ben bu hesabı Windows 10 da kullanırsam bilgisayarım etkinleşir mi?

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kerim saman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
microsoft yeni sürüme geçmeleri için herşeyi yapıyorken hayatta izin vermez buna ama win10 key win11 de çalışıyor herkesin geçmesini istediklerinden hatta orjinal xp key bile win11 de çalıştığını söyliyenler bile vardı ama geri dönüşte çalışmaz. belki şansına çalışabilir de dene olmazsa cmd ile etkinleştirebilirsin benim kullandığın şuana kadar bir sorun yaşamadım bunda

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Tam tersi durumda işe yarayanlar gördüm ondan merak ettim.
yinede hesabımı girersem key kaybolur mu? İlerde win 11 geçince sıkıntı olmasın
Orjinal Windows 11'se Zaten Hocam Anakarta Gömülü Olur

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Geçen gün kullandım sorun yok, home ise home, pro ise pro kurun. Yalnız yine lisans anahtarının çıktısını alın, oto olmazsa el ile girip edersiniz.

Ek olarak diğer arkadaşlarına tavsiyem bilginiz yoksa insanlara bilgi vermeye çalışmayın, susun geçin.

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kerim saman
Geçen gün kullandım sorun yok, home ise home, pro ise pro kurun. Yalnız yine lisans anahtarının çıktısını alın, oto olmazsa el ile girip edersin
home single language kullanıyorum şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen gün kullandım sorun yok, home ise home, pro ise pro kurun. Yalnız yine lisans anahtarının çıktısını alın, oto olmazsa el ile girip edersiniz.

Ek olarak diğer arkadaşlarına tavsiyem bilginiz yoksa insanlara bilgi vermeye çalışmayın, susun geçin.
sizinkide mi hesaba bağlı orijinal lisans
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka forumlardan öğrendiğime göre işe yarıyormuş galiba deneyeceğim. Daha sonra konuyu güncellerim.

Son düzenleme:

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kerim saman
Edit: Yaptım arkadaşlar sorunsuz şekilde etkinleştirildi. Muhtemelen dijital lisans olduğu için çalıştı, satın alınan keylerle vs. olur mu bilemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,124
Üyeler
140,143
Son üye
ozaninci
Top Bottom