Neler Yeni

Windows 11 lisans alınmalı mı?

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
Hiçbir bilgim yok bugünlerde etkinleştir yazısı gelmeye başladı sinir oldum göze batıyor bazen İşletim Sistemi Lisansları Satın Al | SaglamLisans buradan almak mantıklı mı bir de ben 11 kullanıyordum 10'a mı geçeyim 11 de kalmak mı mantıklı 10 da kalmak mı bir de işletim sistemi değişirsem format gerekli mi ne yapmalıyım.
10 ya da 11 alacaksam Pro Home Education falan var hangisini almalıyım bilgim yok.

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Efe Funda
Ucuza keyler satılıyor, boşuna pahalıya almana gerek yok

Son düzenleme:

Gird4p

80+
10 alırsan 11 de lisanslanır. 11 alırsan 10'a düştüğünde de lisanslı görünürsün. Her sürüm için ayrı lisans yok. Bence gerek de yok. 15 sene Windows OS kullandım sadece 2 sene kadar lisanslı bilgisayarım vardı onda da içerisinde gelmişti.

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucuza keyler satılıyor, boşuna pahalıya almana gerek yok. O Windowsu etkinleştir yazısınıda kaldırabiliyorsun.
10 alırsan 11 de lisanslanır. 11 alırsan 10'a düştüğünde de lisanslı görünürsün. Her sürüm için ayrı lisans yok. Bence gerek de yok. 15 sene Windows OS kullandım sadece 2 sene kadar lisanslı bilgisayarım vardı onda da içerisinde gelmişti.
nasıl kaldırırım yazıyı

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Volkan

swynz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
ateş
Hangi sürüm kullanıyorsun?
Pro vs..
crack olsa gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli değil
git itemsatıştan 10 liralık key al
Key varken ne gerek var, crack e🧐
KMSpico indir. İnternete yazarsan en başta çıkar. Kullanması da çok kolay, indirmek için kendi sitesi de var.
Ucuza keyler satılıyor, boşuna pahalıya almana gerek yok. O Windowsu etkinleştir yazısınıda kaldırabiliyorsun.
alıyım mı bunu https://www.itemsatis.com/isletim-sistemleri/windows-10-11-pro-key-sinirsiz-garanti-1747888.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

keylerin ve lisansların arasındaki fark ne

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Volkan

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Hiçbir bilgim yok bugünlerde etkinleştir yazısı gelmeye başladı sinir oldum göze batıyor bazen İşletim Sistemi Lisansları Satın Al | SaglamLisans buradan almak mantıklı mı bir de ben 11 kullanıyordum 10'a mı geçeyim 11 de kalmak mı mantıklı 10 da kalmak mı bir de işletim sistemi değişirsem format gerekli mi ne yapmalıyım.
10 ya da 11 alacaksam Pro Home Education falan var hangisini almalıyım bilgim yok.
AL BUNU YAZI KALDIRMA KALICI DEĞİL

Top Bottom