Neler Yeni

windows 11 secure boot

HakanEray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Eray TİRYAKİ
Instagram
hakaneray.tr
Facebook
HakanErayTiryakii
biostan CSM Supportu kapatıp secure bot active yaptıgım zaman tekrardan bios a atıyor benı wındows a atmıyor. Tekrardan CSM Supportu enable yaptım ve işletim sistemim açıldı fakat win 11 yapabilmem için secure bot active olması lazım bunun nedenı nedir ? secure botu atınca tekrar sürekli biosa gerı dönüyor.
Secure boot açıkken win 10 (suankı sistemım) boot etmiyor, kapalıyken ediyor. Ne yapmam lazım?
win 11 yapmak ıstıyorm

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Yusuf Cetrefli
aga ben iso dosyasını indirip biostan windows 11 indirdim rahatça kullanıyorum şuan hiçbir sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
oğuzhan şabahat
biostan CSM Supportu kapatıp secure bot active yaptıgım zaman tekrardan bios a atıyor benı wındows a atmıyor. Tekrardan CSM Supportu enable yaptım ve işletim sistemim açıldı fakat win 11 yapabilmem için secure bot active olması lazım bunun nedenı nedir ? secure botu atınca tekrar sürekli biosa gerı dönüyor.
Secure boot açıkken win 10 (suankı sistemım) boot etmiyor, kapalıyken ediyor. Ne yapmam lazım?
win 11 yapmak ıstıyorm
herhangi bir bilgisayar tamircisinde anakartına bios attırman lazım , sistemin UEFI üzerine kurulmalı , kurulduktan sonra burası önemli ayarlar-kurtarma-gelişmiş başlangıç-diğer seçenekler-UEFI... buradan BİOS a girip secure bootu açarsan olur , başka türlü olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,721
Üyeler
151,598
Son üye
enesucari
Top Bottom