Neler Yeni

Windows 11'e geçilir mi?

Resourn

80+
Uzun yıllardır Windows 10 kullanıyorum klasik ve bu ara bir format atma ihtiyacı doğdu. Farklılık olsun Windows 11'e geçeyim diyorum fakat gereksiz bir gömülüyor gibi forumlarda. Bir de tam tersine memnun olanı da var ikiye ayrılmış durumda forumlar. Bu zamana kadar da biraz fixlensin, öyle geçiş yaparım diyerek geçiş yapmamıştım ama düzelmiştir illaki diye düşünüyorum. Sonuçta çıkalı aradan bayağı bir zaman geçti. Ne diyorsunuz, öyle abartıldığı kadar kötü mü hala? Geçilir mi?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,072
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Windows 10 iyidir boşver sadece tasarımı iyi o kadar yani

java

80+ Bronze
Aynısı işt. Görünüşünğ sevdiysen geç.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Windows 11'e geçebilirsin. Ben hatayla karşılaşmadım hiç. Betasından beri kullanıyorum.

Resourn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 11'e geçebilirsin. Ben hatayla karşılaşmadım hiç. Betasından beri kullanıyorum.

Başlarında epey hatalı diyorlardı da düzelmiştir diye düşünüyorum ya. Yakın zamanda bir tek driver sorunu vb. yaşayan duydum galiba onun harici çok bir fark yokmuş performans açısından vesaire. Benim geçiş amacım da zaten arayüz farklılığı.

Resourn

80+
Yükseltme yaparak Windows 11'e geçtim,2 ay kullandım hiç alışamadım sonra temiz bir format ile Windows 10'a geri döndüm.

Anladım ama burada kişisel bir tercih olmuş gibi. Ben daha çok sorunlu olup olmadığını sorguluyorum.

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
windows 10 un patchli hali,oyun performansı olarak az da olsa negatif etkiliyor, hataları var ,daha zamanının gelmediğini düşünüyorum.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Yeni nesil sistem alanlar w11 kullansın kesinlikle, ama aktif olarak w10 kullananların w11 geçmesi için bir sebep yok açıkçası. Ben denedim w10 göre farklı duruyor ben sevmedim. W12 çıkması uzun sürmeyecek gibi gittiği kadar w10 kullanırım gibi. Sende eğer sistemin 16 ram ve düzgün işlemcin varsa geçebilirsin pek sorun olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,329
Üyeler
144,428
Son üye
camey
Top Bottom