Neler Yeni

Windows 7 kurulumu starting windows ekranında kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Selam

Bilgisayarım da windows 10 m2 sdd de yüklü,birde sata harddiskim var.sata harddiskime windows 7 yüklemek istiyorum ama starting windows sayfasında kalıyor.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Selam

Bilgisayarım da windows 10 m2 sdd de yüklü,birde sata harddiskim var.sata harddiskime windows 7 yüklemek istiyorum ama starting windows sayfasında kalıyor.
CSM (Legacy Boot) ayarını da açman lazım. Sadece UEFI açık olduğu için INT10'a ulaşamıyor. Ayrıca, NTLITE ile USB, chipset, NVMe gibi sürücüleri eklemeniz lazım.

hknst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
hakan akdğan
gpt mi mbr mi geçen ben yanlışlıkla gpt usbye kurup mbr sisteme yüklemeye çalıştım dondu işlem yapamadım sonra usbyi sıfırlayıp mbr yaptım oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam

Ne yaptiysam olmuyor.windows 7 starting windows ekranında kalıyor.
Asus h510M-a anakart kullanıyorum sistemimde,samsung 980 m2 ssd de windows10 yüklü.500gb harddiskime windows7 yüklemege çalışiyorum olmuyor.
Help me

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Selam

Ne yaptiysam olmuyor.windows 7 starting windows ekranında kalıyor.
Asus h510M-a anakart kullanıyorum sistemimde,samsung 980 m2 ssd de windows10 yüklü.500gb harddiskime windows7 yüklemege çalışiyorum olmuyor.
Help me
Sürücülerin modlanması lazım. Bu şekilde X570'li bir sisteme Windows XP sürücüleri ile birlikte UEFI olarak kuruldu. Fotoğrafı bile var. Her neyse, Windows 7 işinden kısaca vazgeçin ve sanal makine olarak kullanın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,128
Üyeler
152,417
Son üye
ceramanan
Top Bottom