Neler Yeni

Windows 7 ultimate şifre kırma yardım

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
muhammed samet
Arkadaşlar bilgisayarımda birdürü fotoğraf var silinmeden nasıl kırabilirim usb yok bende

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
USB-Hirenboot işini halledecektir.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,064
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar bilgisayarımda birdürü fotoğraf var silinmeden nasıl kırabilirim usb yok bende
Başka bir PC lazım eğer şifresiz yönetici oturum yoksa başka. Oradan Windows PE yazdırıp, utilman.exe yi cmd.exe ile değiştirip, oturum ekranında erişim kolaylığı butonuna basıp net user komutu ile şifre değiştirmen yetiyor.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
muhammed samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir PC lazım eğer şifresiz yönetici oturum yoksa başka. Oradan Windows PE yazdırıp, utilman.exe yi cmd.exe ile değiştirip, oturum ekranında erişim kolaylığı butonuna basıp net user komutu ile şifre değiştirmen yetiyor.
Başka bir bilgisayarım yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

USB-Hirenboot işini halledecektir.
Açıklayabilir misin

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
Başka bir bilgisayarım yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıklayabilir misin
Bilgisayar şifresi unuttun isen dediğim program ile windows şifresi sıfırlayabilirsin. Gerçi bu dediğim program değil. Bir işletim sistemi. İşletim sistemindeki programlar aracılığıyla Windows şifresi veya çeşitli aktiviteler yapabiliyorsun. Backup vs vs. Youtube da videolara bakarak windows şifresi kırma konusunda destek alabilirsin.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
muhammed samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar şifresi unuttun isen dediğim program ile windows şifresi sıfırlayabilirsin. Gerçi bu dediğim program değil. Bir işletim sistemi. İşletim sistemindeki programlar aracılığıyla Windows şifresi veya çeşitli aktiviteler yapabiliyorsun. Backup vs vs. Youtube da videolara bakarak windows şifresi kırma konusunda destek alabilirsin.
fotoğraflar gitmez değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,441
Üyeler
141,138
Son üye
Syniox0
Top Bottom