Neler Yeni

Windows a başka şehirden girilmiş

mt-rex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Evde internete bağlı tüm cihazlarda ben robot değilim doğrulaması çıkıyor ardından mailimi kontrol ettim başka bir şehirden Windows hesabıma birisi bağlanmış oturum açma başarılı diyor fakat o kişi ben değilim şifreyi değiştirdim telefon numarası ekledim başka yapabileceğim bir şey var mı robot değilim doğrulaması ile bir alakası var mı ve şifreyi değiştirdikten sonra hâlâ girebilir mi

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
Evde internete bağlı tüm cihazlarda ben robot değilim doğrulaması çıkıyor ardından mailimi kontrol ettim başka bir şehirden Windows hesabıma birisi bağlanmış oturum açma başarılı diyor fakat o kişi ben değilim şifreyi değiştirdim telefon numarası ekledim başka yapabileceğim bir şey var mı robot değilim doğrulaması ile bir alakası var mı ve şifreyi değiştirdikten sonra hâlâ girebilir mi
Vpn açık olabilirmi acabs?

mt-rex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır
Mesaj otomatik birleştirildi:

VPN bir tek Amerika'ya bağlanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açık değil ama

bedrano

80+
Gösterdiği konum farklı şehirler olabiliyor bunda bir sorun yok ancak giriş yapılan tarih saatte sen yapmadıysan şifre değişmek en mantıklısı. Doğrulama olayı farklı orası biraz karışık, özetle internet servis sağlayıcından kaynaklanıyor.

mt-rex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Ben o saate bilgisayarı bile açmadım

mt-rex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metehan
Bana mail Microsoft hesabı ekibinden geldi sonraki adımlarda mail Microsoft hesap ekibinden geldi ikisi farklı mailler mi ikiside Microsoftun mu sifreyi ilk gelen linkten değiştirmiştim telefon numarasınıda o linkten değiştirmiştim şimdi gmailin telefon uygulaması üzerinden mailin şifresini ve tekrar telefon numarasını ekledim şu an hesap güvende mi ve gmail hesabı gözüküyor ama Microsoft şifresi gözüküyor bu ne

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,713
Üyeler
157,121
Son üye
Hmmm31
Top Bottom