Neler Yeni

Windows home mi pro mu

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
cagari
Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat windows 10 home mi pro mu arasında kaldım oyun oynayıp video izleyeceğim ekstra ıvır zıvırlara ihtiyacım yok sizce home mi pro mu kurmalıyım donanımlarda daha az kullanım konusu olurmu mesela birinde az ram yiyip diyerinde çok ram yemesi gibi genellikle fps oyunları oynadığım için biraz fps kaybı etkileyebiliyo az bişey fps farkı olurmu

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat windows 10 home mi pro mu arasında kaldım oyun oynayıp video izleyeceğim ekstra ıvır zıvırlara ihtiyacım yok sizce home mi pro mu kurmalıyım donanımlarda daha az kullanım konusu olurmu mesela birinde az ram yiyip diyerinde çok ram yemesi gibi genellikle fps oyunları oynadığım için biraz fps kaybı etkileyebiliyo az bişey fps farkı olurmu
Kaç GB Ramin var ki home da olur proda
Ben pro kullanıyorum

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
cagari
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eyvallah hepinize

TahinPekmez

80+ Silver
Pro kur pro

The Semih

80+ Silver
Neden pro diyorsun, oyun için pro kurmak pc yi yavaşlatır. Windows PRO da eğer PC yi kurumsal olarak kullanıyorsanız yani çok yönlü işler için önerilir fakat sadece oyun için kullanıyorsanız windows Home önerilir. Hatta Ghost spectre windows kur dünyada en iyi İSO şuanda kendisi.

Bu cahil kankalarım PRO ibaresini görünce iphone gibi daha iyi sanıyor galiba. :D

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
cagari
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden pro diyorsun, oyun için pro kurmak pc yi yavaşlatır. Windows PRO da eğer PC yi kurumsal olarak kullanıyorsanız yani çok yönlü işler için önerilir fakat sadece oyun için kullanıyorsanız windows Home önerilir. Hatta Ghost spectre windows kur dünyada en iyi İSO şuanda kendisi.

Bu cahil kankalarım PRO ibaresini görünce iphone gibi daha iyi sanıyor galiba. :D
aynen dediğin gibi kanka ama ghost spectre çok kullandım herzaman bir sıkıntı çıkarıyor ayrıca çok güvenli olduğunuda düşünmüyorum

The Semih

80+ Silver
aynen dediğin gibi kanka ama ghost spectre çok kullandım herzaman bir sıkıntı çıkarıyor ayrıca çok güvenli olduğunuda düşünmüyorum
Ne sıkıntı yaşadın bilmiyorum ama 3 senedir kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Çünkü windowsun kolaylık olsun diye kurdugu özellikleri manuel yüklemen gerekiyor bunlardan birini eksik kurarsan birsürü hata alırsın.

Güven konusunda ise yapımcısı global hizmet veriyor, tabii ki tartışılır ama bu zamana kadar bilgisi çalınmış bir user bile görmedim. Yazılım ile uğraşan insanlar problem olmadıgını söylüyor reddit de

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master

hayatımda pro yavaşlatır diyecek kadar zır cahil kendini bilmezi görmemiştim :) ayrıca pro demedim oğlim, piro dedim küba pirosu

The Semih

80+ Silver
hayatımda pro yavaşlatır diyecek kadar zır cahil kendini bilmezi görmemiştim :) ayrıca pro demedim oğlim, piro dedim küba pirosu
R atma hemen. Windows (PİRO) yu bir oyuncu için neden önerdin anlat bakalım bana 2007 den beri pc sektöründe olan bir insana anlat bakalım paşam. Yarın okuldan dönünce anlat beklerim ben.

Sözümün arkasındayım Windows Pro PC yi yavaşlatıyor aksini kanıtlasana bana :D gecikme değerleri bile farklı. Çok iyi bir cahilim sanırım

Son düzenleme:

R3b311i0n_01

80+ Bronze
silindi

Son düzenleme:
Top Bottom