Neler Yeni

Windows home mi pro mu

Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat windows 10 home mi pro mu arasında kaldım oyun oynayıp video izleyeceğim ekstra ıvır zıvırlara ihtiyacım yok sizce home mi pro mu kurmalıyım donanımlarda daha az kullanım konusu olurmu mesela birinde az ram yiyip diyerinde çok ram yemesi gibi genellikle fps oyunları oynadığım için biraz fps kaybı etkileyebiliyo az bişey fps farkı olurmu
Ev kullanıcısi iseniz home ofis vs ise pro kurun hocam. (Ben home kullanıyorum gereksiz pro'daki çoğu şey yok)

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
R atma hemen. Windows (PİRO) yu bir oyuncu için neden önerdin anlat bakalım bana 2007 den beri pc sektöründe olan bir insana anlat bakalım paşam. Yarın okuldan dönünce anlat beklerim ben.

Sözümün arkasındayım Windows Pro PC yi yavaşlatıyor aksini kanıtlasana bana :D gecikme değerleri bile farklı. Çok iyi bir cahilim sanırım
yaş 8, beynin belirli bölgeleri henüz gelişmemişti.

Starlex

80+ Silver
Merhaba bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat windows 10 home mi pro mu arasında kaldım oyun oynayıp video izleyeceğim ekstra ıvır zıvırlara ihtiyacım yok sizce home mi pro mu kurmalıyım donanımlarda daha az kullanım konusu olurmu mesela birinde az ram yiyip diyerinde çok ram yemesi gibi genellikle fps oyunları oynadığım için biraz fps kaybı etkileyebiliyo az bişey fps farkı olurmu
Ivır zıvıra ihtiyacım yok oyunda oynayacak dersen tabiiki home

freygasm

80+ Gold
Modlu kurabilirsin istemediğin tüm uygulamaları yüklemeyerek

Starlex

80+ Silver
hayatımda pro yavaşlatır diyecek kadar zır cahil kendini bilmezi görmemiştim :) ayrıca pro demedim oğlim, piro dedim küba pirosu
Puhahahaha sen ciddi misin dostum herkes bilir home daha performanslı olduğunu

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
cagari
arkadaşlar bayada tartıştınız vallaha bazen giriyom forumlara millete öneri yapıyom hayvan gibi yorum oluyo herkes fikrini belirtmiş hep özenirdim biliyonuzmu vallaha bende ünlü oldum asdfghsgnjzsdfh hepinize teşekkürler (piro kur piro diyen bebe dışında)

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Home daha çok ev kullanıcıları için olup, PRO daha çok şirketlere yöneliktir. Temel bir kullanıcı için Home fazlasıyla yeterlidir, üst sürüm kurup gereksiz servisleri sisteminize entegre etmenize gerek yok.

Eğer kurcalama işlerine meraklıysanız Ntlite ile düzenleyip kendi, istemediğiniz şeyleri de kaldırabilirsiniz.

@EpicSemih Forumlardaki 15 yaşındaki insanlara laf yetiştirmeyi denersen kafayı yersin. Tek bir cevap sonrası iq seviyesi çok yüksek değilse önerim tartışmayı ilerletme engeli bas geç. Forumda kullanıcı engellemekten yoruldum fakat sadece zaman kaybı bu tip insanlar. Bunun yanında kullandığın dil agresifleşip ceza alabilirsin, gerek yok.

Top Bottom