Neler Yeni

Windows Ürün Anahtarını Nasıl Bulabilirim?

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
Abimin laptobuna format atmak istiyoruz ama bir türlü Windows ürün anahtarını bulamadık. Bilgisayarın alt tarafında etiket olarak yapıştırmamışlar. Programlarla bulmayı denedik saçma şeyler çıktı. Nasıl bulabiliriz?

Burak.Ben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
burak çandır
Cihazi aldiginizda e posta yoluyla yolluyolar diye biliyoeum veya kutu icinde cikiyo
Bulamadiysaniz yapabiliyosaniz tercihim hep satin alin
.
Oyle bisey yapma sansiniz yoksa bazi siteler de hangi surumu istiyorsaniz ornek win10 pro veya home key yazin veya youtube dan bakin.
Not : satin almanizi oneririm.
İyi gunler

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Abimin laptobuna format atmak istiyoruz ama bir türlü Windows ürün anahtarını bulamadık. Bilgisayarın alt tarafında etiket olarak yapıştırmamışlar. Programlarla bulmayı denedik saçma şeyler çıktı. Nasıl bulabiliriz?
Satın aldığınız e-postaya bakın. Oraya gelmiştir belki. Orada yoksa orijinal olsun istiyorsanız internette OEM Keyler alınabiliyor 10-30TL arasına alınabiliyor.

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazi aldiginizda e posta yoluyla yolluyolar diye biliyoeum veya kutu icinde cikiyo
Bulamadiysaniz yapabiliyosaniz tercihim hep satin alin
.
Oyle bisey yapma sansiniz yoksa bazi siteler de hangi surumu istiyorsaniz ornek win10 pro veya home key yazin veya youtube dan bakin.
Not : satin almanizi oneririm.
İyi gunler
Satın aldığınız e-postaya bakın. Oraya gelmiştir belki. Orada yoksa orijinal olsun istiyorsanız internette OEM Keyler alınabiliyor 10-30TL arasına alınabiliyor.
Eklemeyi unutmuşum pardon. Cihaz yeni değil bir kaç yıllık.

amazonda geçenlerde 5 TL yealmıştım satın almanızı öneririm kullanılıyor olsa bile yeni kod gönderiyorlar kafan rahat olsun

Turantac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alperen Turan
İlgilendiği Kategoriler
Müzik
Steam
Argo
Discord
ArGo#2828
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amazonda geçenlerde 5 TL yealmıştım satın almanızı öneririm kullanılıyor olsa bile yeni kod gönderiyorlar kafan rahat olsun
Link atabilir misiniz bulamadım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman mecbur internetten 20-30TL civarında oem keyleri alın. Yada deneme sürümünü kullanın geçin deneme bittiğinde çok ufak şeylerden kısıyor o kadar yani hissedilmiyor o kadar.
Teşekkür ederim :)

Top Bottom