Neler Yeni

🔥İndirim Winex Joystick Atari Kolu 399 TL

wrphxv2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
burak yetim
Ürün yarım saat kadar önce elime geldi, baya eğlenceli bişey. Malzeme kalitesi yalan yok dandik hissettiriyor. Plastik ince ve hafif. Tuşlar sert. İçini açıp baktım, daha üst segment kollar gibi ayrı tuş switchleri yok, Eski usul tetrisler gib kart üstüi lastik takke kapasitif bir tuş sistemi var. Eksi yanları bunlar. Onun dışında artı yanları ise adamakıllı bir joystick modülü mevcut ve joystick gayet yumuşak pürüzsüz hareket ediyor. SNES emülatöründe SF2 Turbo oynama şansım oldu biraz, gayet keyifli. Atari salonu hissini veriyor. Parasını hak eder mi? Bence eder ama f/p ürünü değil 15 dolarlık bir oyun kolu sonuçta. Bataryası ölür ise değiştirmek modlamak gayet kolay olacak gibi duruyor. Bi de kol baya hafif o yüzden içini açıp bi parça kurşun bantlamak şart gibi. Modlamak için proje amaçlı almıştım zaten ben, benim için sıkıntı yok o yüzden. Özetleyecek olur isem dövüş oyunu meraklısı hariç alınmasını önereceğim bir ürün değil ama dövüş oyuncusuna bu fiyat bandında emsalsiz.

Makro atanıp, Stream deck niyetine kullanılabilir mi?

Kimse cevaplamamış, cevaplayayım. Hocam mümkün görünmüyor. Elbet biraz kurcalanırsa olabilir belki ama tecrübe ettiğim kadarıyla programı yok zaten, tuşlar yerine başka fonksiyon atamak mümkün değil. Üzerindeki makro fonksiyonu daha çok aduket vesair girişlerini anlık atayıp dövüş sırasında kullanmak için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,522
Üyeler
142,139
Son üye
nandomuslera
Top Bottom