Neler Yeni

wireless mouse önerisi (beyaz)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Berat
oyun için beyaz wireless mouse önerir misiniz? (bütçe 2k ama 2k lık bir mouse da olmasın) çok uzun zamandır glorious model o düşünüyorum bir türlü alamadım şuan 2.5k ama bazen 1.5k ya düşüyor düştüğü zaman onu mu alayım yoksa Logitech g305 lightspeed mi alayım fazla beklemeden o da hoşuma gitti şuan 1.2k başka bir öneriniz varmı? ben ikisi arasında kaldım fazla para ödemek istemiyorum mouse için. Oynadığım oyunlar hikaye ve fps oyunları

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mesut ilteke
kendim kullandığım ve son derece başarılı bulduğum

Razer Deathadder V3 Pro​

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
oyun için beyaz wireless mouse önerir misiniz? (bütçe 2k ama 2k lık bir mouse da olmasın) çok uzun zamandır glorious model o düşünüyorum bir türlü alamadım şuan 2.5k ama bazen 1.5k ya düşüyor düştüğü zaman onu mu alayım yoksa Logitech g305 lightspeed mi alayım fazla beklemeden o da hoşuma gitti şuan 1.2k başka bir öneriniz varmı? ben ikisi arasında kaldım fazla para ödemek istemiyorum mouse için oynadığım oyunlar hikaye ve fps oyunları
1k ya logitech g305 var kullanmadım ama logitech yani kaliteli oluyo genelde, hepsiburadada 1200 yorumu var 4.8 puan inceleme videolarına bi bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Sadettin Y
g305 kullanıyorum. Kullandıgım ilk kablosuz mouse. KENDI DENEYIMLERIM: kasa masa altındayken arka tarafına alıcı takınca baglantı kopması yasadım. Ön panele takılı kullanıyorum. Pil performansını cok begeniyorum 4-5 ay (günde ort5 saat) kullanıyorum pil bitmiyor. Pilli oldugundan bi tık agır diyorlar ben hic hafif kullanmadım bilemiyorum. Pil kapağı oynuyor ilk basta rahatsız ediyordu ama alıstım. Onun dısında ozellikleri beni gayet memnun ediyor ancak ben 2.el 500TL'ye almıstım Haziranda. Şu an sıfır o bütcede alacak olsam g305 tercih etmezdim. Normal kullanıcı için ne ekstrası olur bilmiyorum ama daha üst modeller tercih edilebilr. aj199 ve m3 modellerini cok oneriyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam galiba başlığa tam bakmadiniz wireless ve beyaz istiyorum :dd ashfjklskmf
Mesaj otomatik birleştirildi:

g305 kullanıyorum. Kullandıgım ilk kablosuz mouse. KENDI DENEYIMLERIM: kasa masa altındayken arka tarafına alıcı takınca baglantı kopması yasadım. Ön panele takılı kullanıyorum. Pil performansını cok begeniyorum 4-5 ay (günde ort5 saat) kullanıyorum pil bitmiyor. Pilli oldugundan bi tık agır diyorlar ben hic hafif kullanmadım bilemiyorum. Pil kapağı oynuyor ilk basta rahatsız ediyordu ama alıstım. Onun dısında ozellikleri beni gayet memnun ediyor ancak ben 2.el 500TL'ye almıstım Haziranda. Şu an sıfır o bütcede alacak olsam g305 tercih etmezdim. Normal kullanıcı için ne ekstrası olur bilmiyorum ama daha üst modeller tercih edilebilr. aj199 ve m3 modellerini cok oneriyorlar.
yorumun için teşekkürler düşüncem ben bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
İndirimle Darmoshark M3 4K almıştım, 1300 liraya. Sağ olsunlar forumda açılan bir konuyla faydalanmıştık. Keşke denk gelseymişsiniz.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
oyun için beyaz wireless mouse önerir misiniz? (bütçe 2k ama 2k lık bir mouse da olmasın) çok uzun zamandır glorious model o düşünüyorum bir türlü alamadım şuan 2.5k ama bazen 1.5k ya düşüyor düştüğü zaman onu mu alayım yoksa Logitech g305 lightspeed mi alayım fazla beklemeden o da hoşuma gitti şuan 1.2k başka bir öneriniz varmı? ben ikisi arasında kaldım fazla para ödemek istemiyorum mouse için. Oynadığım oyunlar hikaye ve fps oyunları
Model o alma switchleri, malzeme kalitesi yazılımı iğrenç bir mouse dareu a950pro işini görür

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...z-kablosuz-optik-oyuncu-fiyati,296398654.html kullanıyorum ve tavsiye ederim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
hocam galiba başlığa tam bakmadiniz wireless ve beyaz istiyorum :dd ashfjklskmf
Mesaj otomatik birleştirildi:

yorumun için teşekkürler düşüncem ben bi
hocam attığımı alacak isen aldıktan sonra deneyimlerini paylaşır mısın bende almayı düşünüyorum da.

Top Bottom