Neler Yeni

work and travel sonrası amerikada kalmak

bar1as

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bahadır
öncelikle merhabalar
benim 1 yada 2 sene içerisinde amerikaya work and travel ile gidip sonrasında dil okuluna yazılıp orda kalma gibi bir düşüncem var fakat akılımda bazı sorular var
dil okuluna yazılınca çalışma izni olmuyormus kampüs dışında (uber,doordash vs.) ama gördüğüm bazı youtuberlar ( anıl güler , osman aslan , rafet bala , ulaş aksoy , kemal erkut ) bunların green cardı yok diye biliyorum ve bu arkadaşlar uber vs yapabiliyor bunu nasıl yapıyorlar ve orda kalabiliyorlar bunları açıkladıkları herhangi bir video göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

iyi günler :)

Erda Yıldırım

80+ Gold
Pipi.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Sonumuz bu olacak zaten. Ülkemiz beyinsiz hayvanlarla dolacak. Bizler de ülkemizi terk edip gideceğiz.
Bu arada ben de yurtdışına gitmek istiyordum.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
öncelikle merhabalar
benim 1 yada 2 sene içerisinde amerikaya work and travel ile gidip sonrasında dil okuluna yazılıp orda kalma gibi bir düşüncem var fakat akılımda bazı sorular var
dil okuluna yazılınca çalışma izni olmuyormus kampüs dışında (uber,doordash vs.) ama gördüğüm bazı youtuberlar ( anıl güler , osman aslan , rafet bala , ulaş aksoy , kemal erkut ) bunların green cardı yok diye biliyorum ve bu arkadaşlar uber vs yapabiliyor bunu nasıl yapıyorlar ve orda kalabiliyorlar bunları açıkladıkları herhangi bir video göremedim yardımcı olursanız çok sevinirim

iyi günler :)
Onların hepsinin green cardı vardır.Yada vatandaşlardır.Kaçak çalışman gerek(tavsiye etmiyorum.)Hesap kiralayabilirsinz vs ama biraz sıkıntılı işler.Yada dükkanlarda saatlik çalışabilirsin.Ama en garantisi tabi green card.Work and travel ile oluyorsa askerliğe başvuru yap gökhan öner gibi asker ol vatandaşlığı kap

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,731
İsim
Oğuz Oğuz

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
Sonumuz bu olacak zaten. Ülkemiz beyinsiz hayvanlarla dolacak. Bizler de ülkemizi terk edip gideceğiz.
Bu arada ben de yurtdışına gitmek istiyordum.
Modlar aşırı abartıyor uyarı atmak için sebep arıyorlar

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,105
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Belki bu yardımcı olabilir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,455
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bazi modlar cidden sorunlu ama "akilsiz hayvanlar" ciddi bir hakarettir!
Hepsi gayet anlayışlı, küçük düşürücü herhangi bir hakaretin yasak olması normal bir durum abartmayın.

Hocam merak ettim, dil okuluna yazılınca orada bir eğitim gördüğünüz için kalma izni mi almış oluyorsunuz ?

The Batman

80+ Silver
Hepsi gayet anlayışlı, küçük düşürücü herhangi bir hakaretin yasak olması normal bir durum abartmayın.

Hocam merak ettim, dil okuluna yazılınca orada bir eğitim gördüğünüz için kalma izni mi almış oluyorsunuz ?
Benim bildiğim kadarıyla dil okullari 2 yila kadar calisma izni veriyor olması lazim ama detaylı konusmak lazim

Top Bottom